Lista ocen Ford Fiesta IV 1.3 i 50KM 37kW 1995-1999 (43)

~mikar1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
trwałe dobre miejskie auto, dobrze trzyma się w zakrętach, siedzenia dobrze wyprofilowane, nie męczą pleców w trasie
~NN
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Po 5 latach użytkowania uważam że to dobre auto. Silnik to sprawdzona konstrukcja, rozrząd na łańcuchu. Na plus: silnik, prowadzenie, wygląd zewnętrzny, awaryjność.Minusy: korozja, ilość miejsca w środku.
3,2
~Marek
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Samochód gaśnie na bieru jałowym - zawór bocznikowy powietrza (silnik krokowy): uciążliwe podczas zatrzymywania lub nagłego ruszania. (Silnik)
~Wojt
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
jest spoko-spalanie w normie i niesprawia kłopotów ale ma jeden mankament-na wstecznym wydaje bardzo dziwny dźwięk którego wewnątrz nie słychać ale na zewnątrz... (Silnik)
3,5
~Gerwaz
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Auto calkiem dobre, pod warunkiem ze nie lubi sie sportowej jazdy i nie ma sie zbyt duzych wymiarów! Polecam dla mlodych ludzi, chcacych udoskonalic swoje umiejetnosci :)
3,6
~rybek99
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
stulu troszke malo miejsca ale w 4 osoby dobrze sie jezdzi (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,5
~Luck
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Trochę wolno się zbiera, głośny przy większych predkościach ale jak na takie małe autko to całkiem przyjemnie się nim jeździ.
~Kamil
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
Jeżdżę Fiestą blisko rok i - odpukać - jeszcze ani razu mnie nie zawiodła. (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,4
~Mistrz Kierownicy
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
części są za drogie, zdecydowanie za drogie jak na tak mały samochód!!!

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Fugas@o2.pl
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
nie miałem z nim zadnych problemow poza tym ze wyciekly mi amortyzatory