Ocena kierowcy - Ford Fiesta VI

Inguszetia, 16 lat temu
Rok produkcji 2007
Ford Fiesta VI 1.3 70KM 51kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Inne : Fiesta przykleja sie do drogi;) Nie buja się na zakretach;) Czuję się w niej komfortowo i pewnie. Dla mnie to duża zaleta;)
Daję doskonały, bo kocham moją Fiestę;) Ma takie miłe spojrzenie;) Jest poczciwa, sympatyczną dziewczynką;)
Silnik jak silnik, ważne, że nowy;) Nietety w mieście trochę ryczy, ale to dlatego, że zanim wrzucę trzeci, czwarty bieg, to już widzę światło pomarańczowe i doczołguję sie na dwójce do celu;) Na trasie przy czwórce, piątce cicho i bez ryków;) Ogólnie 4, bo myślę, że mozna w tym segmencie znaleźć auto z lepszym silnikiem, choć oczywiście nie za taką cenę;)
Moja skrzynia jest super! A wsteczny do opracowania;)
Trzyma sie drogi, jedzie się jak w czołgu;) Wspaniale jest na zakrętach, zero problemu, daje poczucie bezpieczeństwa. Można w pełni zaufać małej Fieście;)
Dla mnie bomba;) Ale mam tylko 170 cm. wzrostu, nie wiem, jak by było, gdybym była wyższa o te 10 cm.;)
Nie mam klimy, więc się gotuję na skrzyżowaniach. Ale to mój wybór, bo muszę dbać o struny głosowe, a klimatyzacja powoduje chrypkę;) Z ogrzewania jeszcze nie korzystałam, więc nie wiem;)
Dużo miejsca;) Mój tata ( Opel astra) mówi,że Fiesta to czołg;) Bagażnik duży, a dla inteligentnych jeszcze wiekszy;)
Mam słuch absolutny, więc daję tylko 3. Ale myslę, że inni dadzą 4.
Pali jak smok. To jedyna wada. Ale i tak nie opłaca się kupić diesla;) Bo się nie amortyzuje;)
Mam wersję pięciodrzwiową za 33 500, dostałam gratis małe radyjko, więc jestem zachwycona;)
Samochód nowy, więc ta kategoria w moim przypadku, to koncert życzeń;)
Patrz wyżej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 70KM 51kW [l/100km]