Ocena kierowcy - Ford Fiesta VI

Silnik 2.0 i 16V ST 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Ford Fiesta VI 2.0 i 16V ST 150KM 110kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Naprawde super efektywny i mocny
Przeczytaj moje oceny, bedziesz wiedziec za co kocham to auto i raczej go nie sprzedam bo jest zbyt malo na polskich drogach i zbyt wielu ludzi sie dziwi ze FISTA TAKA SZYBKA!!!
Silnik chyba najlepszy na tle konkurencji, poniewaz w clio sport jest mocniejszy jednakze był on jedynie montowany w tym modelu a tu mamy do czynienia z jednostka od forda mondeo tylko lekko wzmocniona (5KM), wiec eksploatacja jest naprawde tansza i mniej awaryjna.
Poprostu super krotkie przelozenia co jest zaleta i wada tego auta, poniewaz daje super osiagi ale brakuje 6 biegu na trasy.
Wystarczy poczytac recenzje, ogladnac pare recenzji, samochod ten na torze wygrywa z najnowszym BMW 530i. To jednak mowi wiele.
Wszystko ok:)
Lubie mało przyciskow, bo jest to czytelne i oczywiste, zadnych instrukcji do czytania poprostu perfekt.
Samochód nagrzewa sie przy -20 w ciagu maksymalnie 5 min, można wogóle szybciej??
Lider na rynku w tej klasie.
I to jest pytanie, auto jest poprostu glosne, ale ja kocham ten dzwiek i kompletnie mi to nie przeszkadza wiec jak dla mnie doskonałe, poniewaz jest to sportowe auto.Dla kogos moze byc to wada
Spalanie osobiscie mam ciezka bardzo noge, wczesniej mialem bmw e-36 1.6 palil mi 11-12l/100km w miescie, nastepnie mialem fiata stilo 1.4 90KM(od nowosci) spalanie przy mojej nodze 9,5-10,5l/100km w miescie, a tu mam spalanie na poziomie 12l/100km maksymalne, a i mozna zejsc do 9l/100km, wiec przy takiej mocy poprostu wedlug mnie MAKSYMALNY POZYTYW
Nie ma lepszego wyboru clio sport zbyt zawodny choc szybszy, YARIS TS brzydki i wolniejszy, GOLF GTI umowmy sie inna klasa użytkowników. i tak mogłbym wymieniac, a naprawde na autach sie znam
Brak usterkowości
Nadal brak