Oceny Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW 2008-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW 2008-2013

~Seredyn
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Bardzo piękny samochodzik nawet można powiedzieć rodzinny, jest dość przestronny i wygodny. Oszczędny silnik w trasie mi spalił tylko 5 litrów na setkę, po mieście więcej niż 6,5 nie wieżmie.. polecam każdemu kto chcę się wyróżnić z tłumu i mieć niezawodny, oszczędny i piękny samochód. Wygląda autko pięknie , ładnie brzmi, dużo części zamiennych w zamiennikach , jak na razie bezawaryjnie mam, nic się nie tłuczy nic nie stuka , jestem bardzo...
~jarydl
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
był artykuł - sportowiec z chorym sercem - prawda ! a skrzynia biegów na 3 i wstecznym dla cierpliwych . Porównanie wersji dla rfn a rp to niebo a ziemia - dalej wschód. Dla starych , spokojnych emerytów bez wnuków cool.
2,8
~Konrad
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Auto przy 82 koniach - strasznie zamula, nieprecyzyjna skrzynia biegów (problemy z trójką,, wyskakujący wsteczny) taki jest podobno urok tych skrzyń. Spalanie tragiczne na poziomie eco 8 L, "sport" 10 L. Do drobnych usterek zaliczył bym 1) odklejające się uszczelki podczas mrozów, raz działający a raz nie manipulator radiana kierownicy
~zachwycony
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Super auto, nie ma jeżdżenia po serwisach bo nie ma o naprawiać, niskie spalanie poniżej 6L.
Ford Fiesta VII Hatchback 3d