Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2008-2013 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bukosz
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ergonomia super. Jestem bardzo zadowolony z seryjnego zestawy głośnomówiącego. Samochód jest w prostej wersji i ten system jest genialny. Nie płacę mandatów za rozmowy w czasie jazdy. Polecam każdemu, bo rozmowy ze słuchawką w ręku są już nie modne. Panowie z Audi A8 kupcie Fiestę a bluetooth dostaniecie w standardzie. Faktycznie przełączniki do wycieraczek i spryskiwacza działają trochę inaczej niż w innych samochodach ale można się...
~Kamil Paź
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Układ przycisków jest czytelny i intuicyjny, bardzo dużo biegów regulacji szybkości wycieraczek jeśli dobrze pamiętam to aż 24 !. Wnętrze jest jednak plastikowe i w niektórych miejscach kiepsko spasowane np, środkowy tunel lecz nie ma jakiś irytujących dźwięków przy nierównościach.
~kierowcA
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ergonomia jak dla mnie nietypowa, szczególnie uciążliwy jest przełącznik światła krótkie/długie, oraz sterowanie wycieraczkami (pociągniecie dźwigni do siebie uruchamia spryskiwacz szyby tylnej...)
~Mr. Gino
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Dobra widoczność, dużo miejsca jak na taki mały samochód, wszystkie kontrolki i przyciski w intuicyjnych miejscach.
~Tze
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Nie ma się do czego przyczepić, no może poza lokalizacją gniazda US - niszczyciel pendrive'ów
~M.I.D.O.N.N.
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
wszystko wymaga przyzwyczajenia, myślę jednak że każdy będzie mógł znaleźć wspólny język z tym autem
~Jan
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wszytko tam gdzie powinno być
~Jacek
Wszytko na swoim miejscu