Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2008-2013 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Paź
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód jest mały lecz nagrzanie całego przy -10 stopni do przejazd 8km jak to diesel, ale jak się nagrzeje to jest jak w piecu. Klimatyzacja dość dobrze sobie radzi, rewelacji nie ma ale też nie ma rozczarowania jest w porządku. Dodam że cały mechanizm odpowiadający za ogrzewanie i wentylacje nigdy mnie nie zawiódł .
~bukosz
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogrzewanie faktycznie mega słabe przy dużych mrozach zaczynało grzać po przejechaniu 10km, do pracy mam 20 więc zdążyło się nagrzać. Nowoczesne diesle niestety tak mają, że najpierw dogrzewają siebie a dopiero potem puszczają temperaturę do wnętrza. Jest to dobry system. Latem natomiast klima działa wydajnie.
~Tze
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Daję 3, tylko dlatego że w lato klimatyzacja nie dawała rady przy >28C w słońcu, po prostu w aucie było gorąco mimo nadmuchu. W zimowych warunkach nagrzewanie się jak na diesela w normie
~Mr. Gino
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Dosyć długo się grzeje w zimę. Klima działa ok. Szyby mają tendencje do parowania pomimo ustawionych nawiewów i wymiany wszystkich filtrów.
~kierowcA
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jakie ogrzewanie? Przy dużym mrozie BEZ KOMENTARZA!!! Klimy jeszcze nie sprawdzałem latem.
~M.I.D.O.N.N.
Hatchback 5d 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
nie wiem jeszcze :D mało używałem do tej pory
~Marzena
Wszytko jak trzeba