Lista ocen Ford Fiesta VII (193)

~Seredyn
Hatchback 3d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Bardzo piękny samochodzik nawet można powiedzieć rodzinny, jest dość przestronny i wygodny. Oszczędny silnik w trasie mi spalił tylko 5 litrów na setkę, po mieście więcej niż 6,5 nie wieżmie.. polecam każdemu kto chcę się wyróżnić z tłumu i mieć niezawodny, oszczędny i piękny samochód. Wygląda autko pięknie , ładnie brzmi, dużo części zamiennych w zamiennikach , jak na razie bezawaryjnie mam, nic się nie tłuczy nic nie stuka , jestem bardzo...
~Irek
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Calkiem dynamiczny nie ma problemu na trasie z wyprzedzaniem czy uzyskaniem dość wysokiej prędkości. Dłuższa trasa nie męczy gdyż fotele i miejsce we wnatrz są rozwiazane dobrze. Ekonomiczność jest na bardzo dobrym poziomie a ma na to wpływ wysoka niezawodność, dość małe spalanie, i średni koszt części zamiennych. O jednym trzeba pamiętać - tankować tylko pewny olej napędowy . Niektórych rażą plastiki, mnie nie - mając dzieci i zwierzaka na...
~b.iwaniak
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Dobre, nowoczesne i niezawodne autko, szczególnie do jazdy w mieście, z wyposażeniem jak w limuzynie średniej klasy, ale za mniejsze pieniądze.
~Levin26
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Samochód jak na swoje gabaryty no i oczywiście moc jest bardzo zwinny. Bardzo dobrze się trzyma drogi i szczególnie zakrętów. Jedynie czego żałuję trochę to że nie dołożyłem do 1.4 albo 1.0 Ecoboosta ale da się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o przewóz tych 4 pasażerów i bagaży to nie ma problemu. Gdyby autko miało ciup dłuższe przełożenia byłoby rewelacyjne. Co z hałasem i wygłuszeniem? Auto jest bardzo ciche ale gdy ciśniesz to 140kmh to dźwięk...
~bolshoyrusskiy
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TDCi 75KM 55kW
Tanie w zakupie i bardzo tanie w utrzymaniu autko miejskie (ewentualnie na niebyt dalekie trasy) dużo ładniejsze i lepie wykonane od konkurencji.
3,4
~mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TDCi ECOnetic 95KM 70kW
Widać i czuć, że to tani miejski samochód. Na trasę strasznie głośny ale ekonomiczny.
~Witek
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 200KM 147kW
Auto wybitne, dające niesamowitą frajdę z jazdy. Uśmiech nie schodzi z twarzy. Pod względem prowadzenia się, trzymania drogi i przyjemności z jazdy, bije na głowę całą konkurencję w swojej klasie i prawdopodobnie w klasie Hot hatch. Dlaczego? Bo klasa wyżej to już są samochody mocniejsze, dużo cięższe i wymagające o wiele więcej od kierowcy. Ten to taki miejski gokart.
~Miki
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Powyzej 2500 obrotów jest słyszalny i choć nie przeszkadza to to jednak nie dorównuje cichosci Hondy (Silnik)
~askczewa
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
od samego początku użytkowania jestem mile zaskoczony. Idealnie zestrojone zawieszenie i układ kierowniczy. Silnik mógłby być odrobinę bardziej dynamiczny ale uważam że jest to wystarczające i do miasta i na trasę. Idealna sprawa to ogrzewana szyba przednia. Ogólnie auto idealne dla rodziny w układnie 2+1.Zdecydowanie kupiłbym raz jeszcze.
3,6
~marr
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przyjemny w użytkowaniu samochód na trase oraz po mieście.Niewielki bagaznik sprawia,iż wyjzd na rodzinne wakacje może być,chyba,że rodzina liczy dwie osoby.