Lista ocen Ford Focus I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MatN90
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Nie mam niestety (albo stety z tym silnikiem) klimy, w aucie często zdarza się, że szyby parują szczególnie tylne. Co ciekawe filtr kabinowy węglowy zapewnia lepszą wydajność niż zwykły, takie są moje odczucia.
~Carl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Spala bardzo mało słyszałem opinie, że lepiej zakupić 1.6 bo mniej spali i zyskujemy więcej mocy, jednak to już zależy od kierowcy i stylu jazdy. Mimo tego spala mało i jest wydajnym silnikiem 7,5l ogólna jazda.
~Bacu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto lubi parowac na szczescie jest szyberdach i mysle ze w polaczeniu ze srebrnym kolorem wcale nie trzeba klimy no moze w korkach a na trasie jest w sam raz nawet w najgorsze upaly...
~Dża
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik szybko się nagrzewa. Zimą potrafi lecieć z nawiewu lawa. Latem chłodzi wystarczająco. Szyby odmrożone moment dzięki podgrzewaniu. Praktycznie nie trzeba skrobać.
~8270@interia.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W porządku, w miarę szybko się nagrzewa. Walka z parowaniem to oczywiście szum już na drugim biegu dmuchawy, ale ciężko mi powiedzieć czy u innych jest lepiej.
~Piotrek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie super. Bardzo szybko się nagrzewa silnik i oddaje ciepło. Latem też nienajgorzej nawet bez włączonej klimy
~grzebyk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jest dobrze, manualna klima sprawdza się. Fajne jest elektryczne ogrzewanie przedniej szyby (niestety zbita szyba to 600 pln wydatku).
~endrju
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Zimą szybko się nagrzewa, klimatyzacja również chodzi bez problemu. Nie ma mowy o zaparowanych szybach.
~onaomega@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Szybko się nagrzewa, ale mam wrażenie, że przy dużych mrozach szybki lubią zamarzać też od środka.
~Krystian - Kraków
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dobre, chociaż klimatyzacja czasem potrzebuje dużo czasu żeby schłodzić wcale nie gorące wnętrze.
Ford Focus I Hatchback