Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Ford Focus

~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Ford Focus II
DOBRY STOSUNEK CENA/JAKOŚĆ ELEMENTY BAZOWE BARDZO TRWAŁE DETALE TROCHĘ ROZCZAROWUJĄ JEDNAK DO ZNIESIENIA - SPORO CZĘŚCI DOSTĘPNYCH NA RYNKU Z NOWSZEGO MODELU MAJĄ MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU PLUG&PLAY NP LAMPY TYLNE KIEROWNICA NAGŁOŚNIENIE CENY POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI SĄ NIEWIARYGODNIE NISKIE!
~wk36900
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Nie ma samochodów idealnych, każdy ma jakiś minus. Ale podsumowując był to udany zakup.
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
~TomekR
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Ford Focus III
Ładny, ergonomiczny o samochód świetnych właściwościach jezdnych i dający wiele przyjemności z prowadzenia. 105 konny benzynowy silnik nie pozwala nacieszyć się jazdą w 100% ale pozwala w miarę komfortowo i szybko przemieszczać się także na długich dystansach. Niedociągnięcia w wygodzie (siedzisko fotela) może dawać się we znaki na długich trasach.
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ford Focus II
Jest to moja 2 opinia o tym samochodzie. pierwsza po 2 tys km a teraz po 20 tys. Na wstępie napiszę że ten serwis uważam za znakomity. Jestem wielkim fanem AutoCentrum bo dzięki niemu mogę rozwijać swoje zainteresowania i pasję, a także przez wiedzę jaką między innymi także i tu zdobyłem zmieniłem swój fach i obecnie pracuję jako doradca serwisowy w europejskiej sieci serwisów. W ocenie mojego samochodu będę starał się być jak najbardziej...
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Po roku użytkowania tego samochodu i przejechaniu 20 tysięcy szczerze mogę polecić ten samochód. Wiem, że to zbyt krótki okres na takie wypowiedzi, ale piszę w oparciu o doświadczenie, które mam. Przed zakupem samochodu przez miesiąc zapoznawałem się z innymi samochodami w tej klasie i cenie. Było kilka jazd próbnych, np. Citroen C4 bądź opel astra. Szukałem samochodu przede wszystkim bezawaryjnego i pod tym względem Focus wypadł bardzo dobrze...
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~Fordziak
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Bardzo przyjemny samochód - szczególnie w wersji Titanium z silnikiem Ecoboost. Mocne strony: silnik, skrzynia i zawieszenie. Aż chce się jeździć. Zaskoczeniem dla mnie były dobre materiały wewnątrz, całkiem dobre radio jak i spasowanie poszczególnych elementów.

Dziennik kosztów dla Ford Focus

6,4
8,0
10,1
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Gdyby nie dwa razy wyciek z uszczelniacza półosi skrzyni biegów byłoby doskonale - a tak tylko dobrze. Usterka znana fanom Focusa - niestety w nowej wersji wciąż dokuczająca.
~Ene22
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ford Focus II
Dobry samochód za wyważone pieniądze, w wersji 1.6 100KM hatchback optymalne dla 2 max. 3-osobowej rodziny zarówno do miasta jak i na wakacje (rodzinom 2+2 proponuję rozważyć kombi z mocniejszym silnikiem). Rewelacyjny układ kierowniczy, znakomite zawieszenie, udany i nieskomplikowany silnik benzynowy, spory bagażnik (jeden z większych wśród hatchbacków). W wersji Gold wyposażony naprawdę we wszystko czego można oczekiwać w tej klasie, w tym:...
Ford Focus

AUTOCENTRUM.PL S.A.