Ocena kierowcy - Ford Focus II Focus C-Max

MARKO, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDCi 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Ford Focus II Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Za takie pieniądze takie auto które ma to coś w sobie ( a jest leciwe ) co widać jak dużo ich jeździ na drogach auto bardzo chodliwe łatwo je sprzedać ( poza 1.6 benzyna , disel ) ja mniemam zamiaru. Ma jakieś mankamenty jak każde auto plastiki drzwi bocznych tylnich są lipnie wykonane . Pozatym silnik 2.0 TDCI jest wzorem mało pali , wspaniałe osiągi ( w takim aucie wozi się rodzine dlatego przy pelnym zaladunku lepiej miec zapas mocy , bo 1,6 TDCI 1.6 benzyna to klapa autem TIR nie da rady wyprzedzic) i w dodatku silnik 2.0 TDCI jest BEZAWARYJNY . Zawieszenie jak to fordach wspaniałe ( WERSJE GHIA mają 3 - poziomy wspomagania Sport ,Normal, Konfort ) warto wydać 1 - 3 tyś zł więcej za silnik a wraz z silnikiem zreguly idzie dobre wyposażenie (klimatroniki , sensory itp.) Nie polecam aut z tzw importu z niemiec ja po obejrzeniu 8 szt załamałem się ile mozna cofnąc licznika 100 tyś to MIN ! ! lepiej kupic auto z Polski Francji ( tam kara za cofke to 2 lata ) Belgiskie ? . Niepoleca tzw złotych okazji one oznaczają tylko jedno wydasz dodatkowo na naprawy 2000 - 4000 tyś zł.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDCi 136KM 100kW [l/100km]

5,8