Ocena kierowcy - Ford Focus II Hatchback 5d

tomek spidertz@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 Duratec 100KM 74kW
Rok produkcji 2006
Ford Focus II Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Samochód super. Serwis niszczy wizerunek firmy!!!!
Układ elektryczny : tańczące wskaźniki
Inne : słabe ogrzewanie
Przestrzegam przed serwisem w Krakowie przy Rzemieślniczej!!! Patrzą żebyś jak najszybciej opuścił ich placówkę. Miesiąc czekam na wymianę pękniętej szyby przedniej, którą mają na magazynie! Jedna zmiana spycha na drugą, żeby tylko nie zawracać im głowy! To potrafi obrzydzić markę! jak kupowałem, to w salonie o mało mnie w tyłek nie pocałowali. Jak bym wiedział jak działa serwis to bym wziął Leona bo mnie kusili fajną promocją. Miałem dokupić fiestę dla rodzinki, ale wziąłem Pikanto. Oszczędzę tacie nerwów w serwisie:O( Dno!!!
Brak zarzutów. Powyżej 3000 kapitalny!
dwójka super, reszta normalka.
Nie do przewrócenia. Ciut dudni na nierównościach, ale nie przenosi żadnych drgań na pasażerów
Pozytywnie. Tył troszke słabo, ale można przywyknąć
Fatalne kieszenie na drzwiach, reszta pozytywnie
Po zimie mozna powiedzieć - słabizna. Przy minus 10 stopniach w środku chłodno.Nie wyobrażam sobie co by było przy minus 20. A przecież jeszcze niedawno takie zimy były i mogą wrócic. W skodzie momentalnie ciepło i to w połowie ustawienia grzania! Klima w focusie znosna, ale w ulewny chłodny dzień praktycznie nie nie da się jechać - non stop zaparowane szyby. Totalne nieporozumienie!!
Bardzo przyzwoicie. Jeden beznadziejny punkt - konsola srodkowa blokuje prawe kolano kierowcy. Po kilku godzinach jazdy męczarnia dla kierującego!!!
Dobrze, ale powyżej 120/h hałas przednich słupkow jak bym ekspresem jechał!!!
Przy tej wadze i dynamice samochodu - normalnie. Jak się delikatnie jedzie - znośnie. Jak sie świruje to trzeba się liczyć z konkretniejszym przepałem. Nic za darmo!
Mam samochodzik o jaki mi chodziło
Głupstwa psują całokształt. Dziwne zachwania wskaźników - chwilowe skoki wszystkich wskazówek - serwis nie potrafi tego zlokalizowac
Nic co by przerwało jazdę. Po roku gumy wycieraczek tłuką się strasznie, ale to pryszcz. No i wspomniane wskaźniki....

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Duratec 100KM 74kW [l/100km]

7,7