Lista ocen Ford Focus II (86)

3,4
~GrubyBolek89
Hatchback 3d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Przy zakupie kierowałem się mocą, dieslem, wyglądem i niską ceną. Auto fajne, dużo przyjemności z jazdy ale po jakimś czasie i opadnięciu entuzjazmu nieco męczące w użytkowaniu - trochę głośny. Nie obyło się bez problemów z silnikiem. O jego wadach można poczytać w sieci.
~bodzioka
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Bardzo dobre autko. Na razie żadnych problemów. Trochę drogie przy zakupie, ale później tylko lać i jeździć.
~Focus
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
W bogatej wersji robi wrażenie wyglądem, wyposażeniem, jakością prowadzenia i komfortem. Silnik 2.0 TDCI to rewelacja! Dynamika auta sportowego a spalanie mniejsze niż w dużo słabszych silnikach. Nie jest oczywiście tak cichy jak benzynowy ale za takie wrażenia można mu to wybaczyć...
~blumun
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Według mnie auto bardzo dobre, nigdy mnie nie zawiodło, silnik fajnie ciągnie, nic się z nim jeszcze -odpukać- nie działo. Spalanie poniżej 6l wiekszość jednak w trasie. Jest może parę irytujących rzeczy, ale minusy nie przesłaniają plusów.
~brizer
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
nie mam zastrzeżeń...auto miało w serii 156bph i 379 nm...żyć nie umierać (Silnik)
~gul66
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Mam go od 2 m-cy, naprawdę fajne auto. Szkoda że w mieście pali mi za dużo, ale jeździ się nim znakomicie.
~colirzadzi
za ta kase, (ok 80tys) z tym silnikiem i wyposazeniem nie ma konkurencji
~Andi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Komfortowy, szybki i ekonomiczny , materialy wytrzymalsze niz u konkurencji . Dostepne Manualne pokretla klimatyzacji
3,7
~donon
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Pakiet Gold. Za twardy ale układ. kier. daje świetne wyczucie drogi. Nie jest to samochód wygodny...jak chcesz wygodę to raczej Citroen C4. (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Ford Focus II
6,4
9,1
10,5
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Za te pieniadze werjsa platinumX lepszego auta nowego sie nie kupi. Wielki minus niestety dla ASO Forda, ale to problem nie tylko tej marki.