Lista ocen Ford Focus II (159)

~Chmielu
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
To był mój drugi Ford. Auto pancerne, świetne prowadzenie. Bez poważniejszych awarii. Tylko rzeczy eksploatacyjne. Auto dość dynamiczne, trochę zamulone przy ruszaniu. Blacha poprawiona w stosunku do poprzednika- brak większych oznak korozji. Pojemny bagażnik z płaską komorą załadunkową. Fajne zegary.
~tdci
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mój Focus jest bardzo cichy i ma ładny odgłos silnika taki jaki powinien być odgłos diesla. (Silnik)
~Wojtek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ford Focus jest idealnym rozwiązaniem w tej klasie. Najlepiej 2 latek. Jeżdżę Focusami od 2003 roku i nigdy nie było znimi wiekszych kłopotów. Dwie wady: wyciszenie i palące się żarówki.
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobrze zrobiony samochód. Dobrze się sprzedaje a to mówi samo za siebie.
~gamin
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
zadziwiajaco dobre osiąg jak na 115ps;) zostawia za soba autka z troche mocniejszymi silnikami:) (Silnik)
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Dobre auto dla dla rodziny z dziećmi bagażnik naprawdę robi wrażenie, ja sam mam 26 lat i jak chcę poszaleć to auto mnie również nie zawodzi.
3,6
~Andrzej
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto oceniam jako dobre. Średnia kultura pracy silnika i spore spalanie. Dobrze się prowadzi i ma niezłe wyposażenie. Bardzo kiepska jakość plastików w środku (rysują się)
~Łukasz M
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
auto naprawdę godne polecenia. kupiłem 5 latka za 27000, przejechałem nim jak narazie sam 60 tys km. Odpukać zero poważnych napraw. Jedyne do czego moge sie przyczepic to karoseria. Tyle ze u mnie odpryski powstały z mojej winy.Kupujących używanego focusa przestrzgam ze jest to auto bardzo popularne wśród firmowych flot- warto zagłębic sie w historię auta. Ja swojego wyszukałem po 3 miesiącach poszukiwań. Był na pierwszy rzut oka zwykły ale...
~woolkan
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jak turbina się uruchomi to chwilami mam problem z utrzymaniem auta :) (Silnik)
4,1
~marekg@epf.pl
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Pożyteczny ESP seryjny, Ogólnie OK, ale brk uchwytu do zamykania bagażnika to -1 punkt