Ocena kierowcy - Ford Focus II Sedan

Silnik 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Rok produkcji 2005
Ford Focus II Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
luks
Głośny i ma nie za specjalne brzmienie. Nie jest to na szczęście odkurzacz ale basowego tonu to w nim nie ma samo warczenie. Ale kultura pracy OK. Wkręca sie przyjemnie.
Gałka leży wspaniale w dłoni i jest w tym miejscu gdzie jej właśnie szukam. Zestopniowana znakomicie jak wyprzedzam TIR`a na trasie przy 80 na czwórce mam 3400 obrotów i ciągnie jak djabli a na trasie przy 125 na piątce też. Super gdyby nie to, że trójki to trzeba poszukać. Jeszcze przy wolnej zmianie nie ma problemów, ale jak chcesz to zrobić szybko to niestety dźwignia nie chce wskakiwać we właściwe miejsce. ale ogólnie spoko.
bez komentarza. nic dodać nic ująć. może tylko w wersjach FX troszeczkę czuć sztywkość ale ten typ tak ma. Zobaczymy jak będzie z ząbkowaniem opon. Poprzednik wycinał jeden komplet na sezon. ale może zależy to od wielkości koła i dwójka sobie poradzi
dla mnie OK (mam 5-d) widzę tyle co potrzebuję, szczególnie do tyłu jest dobre czucie zderzaka Przód króciutki i jak sie człek wychyli to widać całą maskę
NAPISZE TU COŚ WIELKIMI LITERAMI. JAK TO MOŻLIWE BY W SAMOCHODZIE ZA 70 TYS MIĘDZY LUSTERKIEM WSTECZNYM A PODSUFITKĄ WISIAŁ NICZYM NIE OSŁONIĘTY KABEL ŚREDNICY 7 MM. (LUSTERKO FOTOCHROM) SKANDAL JESZCZE RAZ SKANDAL. TO FORDA NIE STAĆ NA MASKOWNICĘ ZA 0,50 ZŁ . TO JA MU FUNDĘ DO WSZYSTKICH FOCUS`ÓW (Z TYMI LYSTERKAMI) I CHYBA ZNACZNIE NIE ODCZUJĘ NA KIESZENI. A co do reszty to może tylko podłokietnik troszeczkę z nisko ale nie jest to przecierz limuzyna w której sie leży tylko kompakt. Brakował mi na początku jakiegoś schowka w okoliach konsoli środkowej. Ale temat rozwiązał sie sam. założyłem sobie radio o standardowych wymiarach (mniejsze niż firmowe) i pod nim pojawiła sie pułeczka.
OK. może poza jednym wiecie ile trzeba sie na klikać żeby zmniejszyć temperaturę z 22 na LO ? 18 razy . pokrętełko było by wygodniejsze.
lepiej niż sądziłem. Mam 176 siedzę wygodnie a z tyłu pasażer może spokojnie poruszać nogami i nie obija sie o fotel. A bagażnik 12 zgrzewek wody mineralnej, 20 litrów emulsji 20 podkładu 3 wiertarki i jeszce było trochę miejsca. I to nie starałem sie układać
ok
ten silnik to mały smoczek. jeździłem już trzema samochodami z 1,6. i tak astra palił mniej i megane classic też i to sporo. jednym słowem ty sie zawiodłem bo pali więcej niż Laguna 1,8 123km z klimą.
luks
Brak za mały przebieg