Oceny Ford Focus II Sedan

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus II Sedan

~wodas
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ten FOCUS od nowości był użytkowmy jako firmowy jeździł nim mój znajomy ,znam to auto od nowości. Miałem okazje wcześnij nim jeżdzić i dlatego przy pomocy kolegi udało mi się go zakupić po zakończeniu leasingu .Do tej pory moje auto jeździ bez jakichkolwiek problemów ,serwis robię na bieżąco, eksploatowany jest niemal codziennie dodatkowo przez żone i syna.Mam nadzieje że dalej będzie tak samo i dziwi mnie fakt innych użytkowków o usterkach...
~Marcin
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Po 2 latach eksploatacji mogę polecać to auto każdemu kto chce mieć auto niedrogie w zakupie,(nie przereklamowane jak audi i bmw) oszczędne i przy tym ładnie wyglądające, większość focusów to firmówki ale jeżeli trafi się na dobry model to jest duża szansa że będzie się sprawował bez problemów. Kupującym diesla polecam wersję bez filtra cząstek stałych (DPF), mniejsze spalanie, mniej problemów z wymianą - po 120 tys km (koszt wymiany ok.2 tys...
~blumun
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Według mnie auto bardzo dobre, nigdy mnie nie zawiodło, silnik fajnie ciągnie, nic się z nim jeszcze -odpukać- nie działo. Spalanie poniżej 6l wiekszość jednak w trasie. Jest może parę irytujących rzeczy, ale minusy nie przesłaniają plusów.
3,5
~miki
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Auto w sumie przeciętne. Niby na liście wyposażenia jest wszystko co najważniejsze, ale irytujące są oszczędności na każdej drobnej rzeczy w tym aucie. Silnik bez wad, ale i bez rewelacji. Słabsze wyciszenie w porównaniu z bezpośrednią konkurencją.
3,5
~basior1@yahoo.com
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
To juz moj piaty Ford od 1991roku(Orion i trzy modele Mondeo) i ten Focus Ghia jest najgorszy jakościowo i najbardziej odbiega od publikowanych o nim informacji Forda,które skłonily mnie do kupienia tego własnie modelu.
4,1
~jozdar1@o2.pl
Sedan 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
jedynym mankamentem jest brak A.N.T.E.N.Y jeżeli bierzemy auto bez radia czy firma ford aż tak bardzo oszczędza i nie stać jej na 30 złotych żeby na dachu był założony bacik antenowy. śmieszne jest to że przewody są juz tam wyciągnięte i zrobiona jest dziura. WSTYD !!!!!!!!!!!!! PRZY AUCIE ZA 65000 WIELKI WSTYD!!!!!!
~PIOTR KAPUŚCIŃSKI
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
BARDZO UDANE AUTO. PORÓWNUJĄC Z BEZPOŚREDNIĄ KONKURENCJĄ BIJE JĄ NA GŁOWE (PROMOCYJNE CENY I WYPOSAŻENIE !!!!!!!!). JEŻDZI SIĘ TYM ZNAKOMICIE A WIEM CO MÓWIĘ BO KILKA LAT JEŻDZIŁEM BMW 3 I MIMO TO MAM FRAJDĘ. JEDYNY MINUS JAK NA RAZIE TO TROCHE UCIĄŻLIWY HAŁAS SILNIKA ALE DO PRZYZWYCZAJENIA.
~Jarek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Autem jeździ się przyjemnie. Silnik benzynowy daje komfort ciszy w kabinie. Wadą jest brak oświetlenia tylnej kanapy.
~lukasz2891@wp.pl
Sedan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Poza Przeciętnym (ale bezusterkowym) silnikiem auto Bardzo udane. Rodzinne, komfortowe, dość ekonomiczne.
~Ireneusz Tonder i.ton@orange.pl
Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
dobrze to dla mnie duzy komplement. Doskonale zostawiam dla idealnych aut. A takiego jeszcze nie spotkalem.
Ford Focus II Sedan