Ocena kierowcy - Ford Focus II Sedan

Ireneusz Tonder i.ton@orange.pl, 13 lat temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Rok produkcji 2006
Ford Focus II Sedan 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Oby wszystkie tak jezdzily. Ale by nie popadl w zachyt ..dodam ze za kazda wymiana opon - czyli co pol roku kaze sprawdzac geometrie ..zawsze jest co poprawiac.
Silnik : Klopoty z rozruchem.Patrz wyżej
Zawieszenie : jakies stabilizatory ..na moje oko zbyt wczesnie sie wyluzowaly.
dobrze to dla mnie duzy komplement. Doskonale zostawiam dla idealnych aut. A takiego jeszcze nie spotkalem.
Poprzednio jezdziłem Mondeo 2003 z silnikiem 2l benzyna..I zaluje ze kupilem diesla .. Jak dla mnie auto Ok. a silnik ze 145 km..idealny..Tylko te spalanie..Focus wygrywa ,,szczegolnie na dlugich trasach .
Rzeczywiście czasem haczy z jedynki na dwójke . Poza tym ok ..ale tak naprawde wkurza mnie to ciagłe przelaczanie.
Tutaj jest naprawde ok ..sprawdzalem gada na maksa za suchej nawierzchni w sporych lukach ...inni odpuszczali a ten trzymal sie ...dzielnie .
bez uwag ,,bo tak byc powinno .
jedyna uwaga ..i to chyba nie jest drobiazg.. Zimą ogrzewanie ..zbyt duzo potrzebuje czasu by pozwolilo sie rozluznic. ale to chyba ,,zaleta\'\' wszystkich diesli..Poprzednik ( mondeo- benzyna 2l) bil go na glowe.Klima ...ok
Zaznaczylem dobrze...w koncu to compakt..Mondeo za to ..super.
jednak ciagle slysze ten silnik ..szczegolnie zima. Kiedy sie nagrzeje ..mozna wytrzymac
Nawalalmauto alarm ale to nie Ford. No jeszcze mial klopoty z rozruchem..Ale przeszlo i dzis zwalam to na moja glupote..Cala prawie zime jezdzilem na oparach..Coz woda byc musiala . Ale przeszlo i radze nie robic tej glupoty

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW [l/100km]

6,2