Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (46) - Ergonomia

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brrrrrr
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
samochod dla towaru nie dla ludzi. brutalne, ale tak wlasnie jest. schowek pod fotelem pasazera ma watpliwe zalety, schowek po lewej stronie kierownicy miesci pudelko tictacow, schowek w desce rodzielczej (gora) malo ergonomiczny (gleboki), a poleczka nad schowkiem pasazera to jakis pomysl pijanego projektanta...
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Regulowana kierownica i fotel kierowcy pozwalają na dobre dopasowanie. Jak na razie najdłuższy dystans jaki przejechałem to 200km. Przy tej odległości nie czułem jakiegoś dyskomfortu. Niektórzy narzekają na za krótkie siedzenie ale jak na razie nic takiego nie odczułem.
~romek175
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
to co jest dobrze funkcjonuje. Brakuje kieszeni w tylnych drzwiach :( Składanie tylnego siedziska zbyt uciążliwe i nie ma płaskiej podłogi po złożeniu. Powinny być osobne skałdane i przesuwane tylne fotele Tylne pasy ciężko zapiąć bo zapięcia wpadają w głąb fotela.
~Konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wszystko rozmieszczone z głową i łatwe do odszukania. Osobiście na początku użytkowania nie mogłem się przyzwyczaić do fordowskiego stylu obsługi wycieraczki tylnej szyby i spryskiwaczy i ciągle miast spryskiwać przednią szybę włączałem wycieraczkę tylnej...
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Niedopracowane szczegóły, np. lusterka zewnętrzne. Ascetyczne radio, beznadziejny dźwięk. Bardzo trudno zamknąć tylną klapę, za bardzo sprężynuje, kompletnie nie dla kobiety. Wewnętrzny uchwyt do zamykania umieszczony tak, że jest nieprzydatny.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Poprzednio miałem Fiat Punto w wersji ELX - byłem zadowolony z ergonomii, obecnie Fusion jestem bardzo zadowolony, wszystko jest przemyślane, światła, przełączniki, regulacja fotela kierowcy oceniam na 6.
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
chyba wszystko na swoim miejscu, wszystkie przyciski pod kontrola, tylko sterowanie radiem przy kierownicy mogliby troche wyzej zamontowac, wiecznie kolanem o to stukalem, ale plus za to ze sie nie zlamalo :P
~Krakers
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wszystko pod ręką, niczego nie brakuje. Przyciski od klimy i obiegu wewnętrznego mogły być wyżej, bo gdy wsadzi się wyższy kubek do cupholdera, to trudno je wcisnąć.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wszystko na swoim miejscu. Jedyne zastrzeżenia można mieć do słabo wyprofilowanych przednich siedzień oraz regulacji kierownicy wyłącznie w jednej płaszczyźnie.

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~olo
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Wskaźniki, przełączniki w normie. Fotele przednie oraz ich regulacja - skandal !!!. Przejechałem 4000 km i jeszcze nie znalazłem idealnej pozycji za kierownicą.