Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (87)

2,4
~wox
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Autko ekonomiczne (tylko pod względem zużycia paliwa); co prawda w trasie nigdy nie odmówiło posłuszeństwa, ale za dużo awarii, korozja i KOSZMARNY SERWIS FORDA Auta już nie posiadam, mam ... Dacię MCV (przewyższa Forda pod każdym względem, a kosztowała 4 tys. zł mniej)
3,8
~Artur
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jestem weterynarzem. lepszego auta do tego fachu prozno chyba szukac. Dostaje sporo w kosc po wiejskich drogach i dobrze sie na nich spisuje. Wysokie zawieszenie to nie tylko dobra widocznosc ale i latwy dostep do gratow w bagazniku bez schylania. Siedzi sie dobrze, prowadzi dobrze. Ogolnie jestem zadowolony. Gdybym wiedzial wczesniej ze istnieje model z nieco mocniejszym silnikiem 1,6 od razu bym go kupil. Kilka razy wybralem sie nim w dalsze...
3,6
~mirmit@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jeżeli jeździłeś samochodem wyższej klasy to na pewno fusion nie jest żadną alternatywą.
~kris1983
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
jestem bardzo zadowolony sprowadzilem go bitego z francji i dlugo sie meczylem z naprawa ale warto bylo jest to idealny segment auta dla mnie w sumie duzo miejsca a auto na zewnatrz jest male i ta oszczednosc na paliwie
~RoBEERth
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
autko jest po prostu niesamowite, mozecie mi wierzyc lub nie, trzeba tylko nim pojezdzic troche wiecej niz pare kilometrow na jazdzie testowej z salonu zeby sie do niego przekonac czekalem na niego 135 dni i w koncu go mam, warto bylo poczekac bo mam teraz nowa wersje ze zmieniona tapicerka i paroma innymi bajerami (nowe zegary-rewelacja)
~zygmunt
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
To jest to czego szukałem rocznik 2004r.;poj: 1.4 (TD z bezp. wtryskiem). Kupując obawiałem się czy silnik da sobie radę z górami . Jaka jest moja ocena po przejechaniu 41000 km w ciągu niecałego roku jazda na trasie górskiej: codziennie 150 km na trasie Rabka-Zdrój - Limanowa - Nowy Sącz i z powrotem, w zimie niespodzianki Gruszowiec i Wysokie. Dobra dynamika i rewelacyjny silnik 1,4 TDCi Duratorq. Zużycie paliwa średnio 4,5 do 5,1 l...
~arlen
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Daje 5 za nietuzinkowy wyglad, rewelacyjna widocznosc i to co dla mnie najwazniejsze za spalanie. Nie spodziewalem sie ze diesel moze tak malo spalic w miescie. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, byle tylko tak dalej
3,2
~Drmk
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Silnik 1.4 TDCi bardzo słaby dla obrotów <2000km. Po przesiadce do Fusiona trzeba uczyć się od nowa ruszania. Do dzisiaj (2 lata), przy włączonej klimie udaje mi się go sporadycznie zdusić przy ruszaniu. (Silnik)
~Kamilh
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Świetny samochodzik do miasta i od czasu do czasu na trasę. Średni wygląd zapewnia mu bardzo dużą funkcjonalność
Dziennik kosztów dla Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
5,8
~fusia
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
silnik moglby byc troch mocniejszy ale na miasto wystarcza (Silnik)