Lista ocen Ford Fusion 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW 2002-2012 (87)

4,1
~B
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Służbówka, mam praktycznie od nowości, po tych latach uważam za dobre auto do tłuczenia po bliższej i dalszej okolicy, na prawdę wytrzymałe, choć trzeba dbać i pilnować chociażby stanu płynów. Zwinne i w miarę wygodne jak na klasę, taki osiołek, używany głównie do jazdy w pojedynkę na trasach do 200-300 km, w tym drogami n-tej kategorii oraz w mieście, do takiego zastosowania jak najbardziej OK.
~konrad
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód kupiony do jazdy po mieście i na krótkie trasy w weekend dla rodziny 2+1. Idealnie sie do tego celu nadaje. Bagażnik naprawdę spory jak na takiej klasy samochód, świetnie się nadaje do zapakowania np. wózka. Dużo wygodniejszy w użyciu niż bagażnik w astrze 3 hatchback. Twarde zawieszenie powoduje, że trochę trzęsie na naszych rodzimych drogach i przez to plastiki wewnątrz trochę trzeszczą.
~MikeG
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Fusion dobrze się sprawdza w roli środka transportu dla młodej rodziny, a w tym celu został zakupiony. Przestronny, zwrotny, ekonomiczny. Mimo niepozornego wyglądu ma wiele ukrytych zalet.
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Polecam serdecznie samochód marki Ford Fusion z silnikiem 1.4 TDCI, moja wersja to Elegance ma wszystko co potrzebne do optymalnego użytkowania. Jest już następca tego modelu, w moim modelu już nie ma produkcji, powiem krótko następne auto to pewnie Ford. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
1,9
~Czarek
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Nie polecam tego samochodu. Zbyt wiele poważnych usterek i niedopracowań. Drogi i nieoszczędny silnik. Brak elestyczności i zbyt niska moc w stosunku do masy.
~wox28@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Samochód w moim typie (tak bym to nazwał). Jestem zadowolony z samochodu (zalety opisałem wcześniej). Minus za zachowanie się na drodze zimą (mieszkam na południu Polski) - chodzi mi o strome, zaśnieżone podjazdy (tylko o to). Wcześniej jeździłem Matizem - spisywał się lepiej w takich sytuacjach (bo po płaskim to Matiz czasami "pływał" na śliskiej drodze, a Fusion toczy się pewnie). Cóż - szerokie opony, duża masa, duży moment obrotowy na...
~Marcin
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Daję ocenę przeciętną ze względu na awaryjność. W serwisie twierdzą, że trafił mi się taki egzemplarz. Dobrze, że jest jeszcze na gwarancji.
3,3
~pierog
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogolnie nie lubilem jezdzic tym autem. Malo komfortowe i do tego wolne. W aucie musze miec jedno albo drugie. Teraz mam primere i musze powiedziec ze tak jest i to o to:)
~bystry1975
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Uważam auto za udane.Mimo,że jest na płycie fiesty miejsca jest więcej.Bagażnik duży jak klasę auta.Siedzi się wysoko co pomaga w obserwacji otoczenia auta.Zwiększony prześwit bardzo pomaga w zimie(mieszkam w górach)oraz na naszych kiepskich drogach(krawężniki też nie są straszne)Dynamika auta w mieście zupełnie wystarcza.Za miastem powyżej 100kmh jest tak sobie dlatego będę robił chipa na ponad 90KM i 220Nm momentu. Trochę głośno w...
~Krakers
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Za takie pieniądze nie kupi się samochodu tak przestronnego, jak ten. Podróżuje się wygodnie (warto dokupić skrzyneczkę wycieczkową mocowaną na tylnej kanapie) i bardzo oszczędnie. Do bagażnika wejdą dwa trupy, a po złożeniu oparć (niestety podłoga nie jest płaska) można przewieźć pralkę i kuchenkę.