Lista ocen Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Morterg
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Tragedia zimą!!!!! Auto nie nagrzewa się praktycznie !!! Po wprowadzeniu kilku zmian mianowicie dociepleniu rur pod podwoziem prowadzących do tylnej nagrzwnicy 2x pianka do CO komfort grzewczy się podniósł znacznie jednak przysłanianie chłodnicy kartonem jest niezbędne. Co do klimatroniku latem działa wyśmienicie ,posiada potężną dmuchawę.
~hejjacek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
nagrzewa sie trochę długo choć mam specjalną nagrzewnice "ala vebasto"oryginalnie zamontowaną,powinna załanczać się automatycznie gdy temp. spadnie poniżej 4 stopni ale nie robi tego nie wiem czemu,klima bez zarzutu przynajmniej z przodu samochodu
~bogdan.wosik@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
regulacja nawiewu - klawisze zbyt płaskie, ale można jeżdzić na automacie - klimatronic raz ustawić i spokój, wydajność doskonała , wada częste napełnianie czynnika chłodzącego (raz w roku)
~Artek artdruk@onet.eu
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonale by było gdybym miał klimatronik dwustrefowy, a jest tylko manual. W ogrzewaniu jest problem z webastem, ale ja zastąpiłem go podgrzewaczen elektrycznym i jest ok.
~a
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód dopiero zakupiony, wentylacja ok - po włączeniu klimy w deszczową pogodę odparowuje prawie natychmiast, grzania nie sprawdzałem
~ase
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Klimatronik latem ma potężny wentylator mocno dmucha i dobrze chłodzi, ogrzewania praktycznie brak w mojej wersji
~motor80
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
zimą trzeba dużo grzać ale jak sie bedzie grzało to sie nagrzeje ze trzeba sie rozbierac
~muuuciek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
ciągłe probelmy z klimatyzacją. Nie działą pierwszy bieg wentylacji.
~Noone
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
W moim przypadku klimatyzacja nie działa, ale nawiew spokojnie wystarcza.
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW
6,7