Lista ocen Ford Galaxy I 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~j.t.sikora@wp.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedynym wiekszym problemem jest przelacznik swiatel ktory wymienialem juz 3 razy na 4 lata i sprzeglo ktore mimo wymiany docisku i tarczy przy 170 tys znowu zaczyna sie slizgac a mam 270 tys. Co moze byc przyczyna nie mam pojecia. Prosze o informacje. Czasem przy dlugiej jezdzie auto jakbu traci moc. trzeba sie zatrzymac i postac z 15 minut i mozna dalej jechac normalnie - czemu nikt nie wie. Moze ktos podpowie.
~hejjacek
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
jak to ford ,jest to mój drugi galax i w obydwu te same problemy z zamkami i przyciskami od klaksonu, wymiana wciagarki koła zapasowego, spoiler pod przednim zderzakiem bardzo łatwo stacić dokupowywałem w obydwu samochodach
~motor80
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
nic mi sie w nim jak do tej pory nie psuje dopuki sam lapek nie wsadze... odpukac oczywiscie... lekkie awarie sa ale to takie 5cio minutowe...
~bogdan.wosik@neostrada.pl
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
koło zapasowe nie dało się opuścić (nigdy nie używane) - winda koła zapasowego do wymiany, tapicerka przy przednich szybach puchnie.
~Noone
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Częste problemy z elektroniką (\"groszowe\" sprawy), bezpieczniki, kontrolki, kostki dość często padają.
~a
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
stanął i nie mogłem za cholerę go odpalić, postał trochę i mu przeszło - nijak nie wiem dlaczego
~Artek artdruk@onet.eu
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w stary aucie coś musi się czasem zepsuć, ale do tej pory same drobiazgi.
~adam.ozo@wp.pl
Stabilizatory to jedyna rzecz którą trzeba wymieniać raz w roku.koszt ok.30zł
~JOHN
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
drążki stabilizatora. tapicerka przy szybach przednich drzwi rozwarstwia się
~ase
Van 1.9 TDI 90KM 66kW
Super bardzo zadbany egzemparz!!!! z Włoch