Lista ocen Ford Galaxy II 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2006 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maniek1976
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
fajne rodzinne auto,bardzo przestronne,co prawda przy odsuniętych fotelach trzeciego rzędu na maksa do tylu, brakuje trochę powierzchni bagażowej,ale coś za coś ja osobiście bardzo polecam.
~Wojtek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Ogólnie autko bardzo fajne ale w moim egzemplarzu dużo usterek Auto kupilem od pierwszego wlasciciela z udokumentowanym przebiegiem i serwisem
~SMS tel. 502/352-120
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Przestronne, rodzinne, oszczędne nie wyścigowe auto na długie trasy i do miasta bez fajerwerków ale podstawowo wyposażne dla trochę mniej wymagających.
~brog
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
dobry pojazd dla rodziny i na wyjazdy, do jazdy miejskiej trochę gorzej choć i tak lepiej niż mój poprzednik - Pontiac Transsport
~vacekw@op.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód ten jako całokształt jest dla mnie prawie doskonały (trochę brakuje mi kilkunastu KM). Poza tym wszystko SUPER.
~Zbyszek
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód rewelacyjny, bezproblemowo przejechałem 60.000 km , mam pełne wyposażenie co podnosi doskonale walory pojazdu.
~komisant
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Spalanie i przestrzeń jest zaletą Galaxy i daleko osobówkom do niego. Ford raz kolejny pokazał moc.
~kluczyn7@vp.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
powinna być rubryka między dobrze a doskonale. Tak oceniam swój samochód. Oczywiście jak do tej pory.
~s_c2@wp.pl
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto naprawdę godne polecenia, wygodne, przestronne, oszczczędne

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~misha
Van 1.9 TDI 115KM 85kW
najlepszy samochód jaki w życiu miałem