Oceny Ford Galaxy II 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2006

Ford Galaxy II 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Galaxy II 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2006

~joanna_sz
Ford Galaxy II
Samochód zakupiony jako 10 letni, jak się później okazało był bity. Co do silnika, to chyba każdy wie o co chodzi. Kurzy (choć ten nie tak bardzo), ale ciągnie jak szatan. Spalanie bardzo dobre, w trasie przy 5 osobach, pełnym po sufit bagażniku, boksie na dachu i 2 rowerach: 7,7. (Przełęcz Brenner pokonał bez problemu przy 30 stopniowych upałach ;) ) Samochód na pewno świetny dla lubiących długie trasy, siedzenia bardzo wygodne, do Kolonii z...
~ufoludek
Ford Galaxy II
to dobry samochód z jednym zastrzeżeniem, kupują go ludzie których nie stac na ten samochód i później narzekają, jeżeli to auto było warte nowe 150tys zł po po 10 latach wydatek 3 czy 4 tys na naprawe albo nawet 6tys zł nie powinien nikogo dziwić? ale każdy by chciał kupic nic nie robic i jeździć a i opowiadac bajki o niezawodnych toyotach. Auto nie jest dla każdego, tak jak i mercedes i bmw. To najdroższy i najlepszy model FORDA bo tak...
~Mateusz
Ford Galaxy II
Samochód w rodzinie od 2 lat, z przebiegiem 262 tyś. Podczas użytkowania nie było poważnych usterek. Standardowo po 250 tysiącach musiała nastąpić wymiana koła dwumasowego co kosztowało ok 2 tyś złotych. Po za tym nie było innych poważnych usterek poza podstawowymi elementami które trzeba wymieniać co określony czas ( tarcze, klocki). Polecam.
~Adex
Ford Galaxy II
Auto bardzo wygodne, można powiedzieć że mało awaryjne,. W okresie 6 lat, wymieniłem sprzęgło i dwumasę przy 180 tyś, , prawą półoś przy 240 tyś, i tarcze przód przy 266 tyś.. Poza tym żadnych poważnych napraw. Polecam z czystym sumieniem.
2,7
~Łysy
Ford Galaxy II
Samochód dokładnie sprawdzony przed zakupem z autentycznym przebiegiem i bezwypadkowy i z potwierdzoną historią. Niestety po pół roku użytkowania dramat. Blachy gniły, turbina zdechł, silnik kościół i źle pracował. Do tego usterki widmo alternatora czy czujników hamowania
~d333
Ford Galaxy II
Super samochód dla rodzin (sam mam trójkę dzieci) odpowiedni na dojazdy do pracy, zakupy - idealny na wakacje zarówno letnie jak i zimowe. Pakowanie bagaży bez ograniczeń oraz bez specjalnego układania. Jednocześnie możliwość wykorzystania jako ogólno-rodzinny bus na dojazdy na większe rodzinne imprezy. Z punktu widzenia użytkowania nie wymaga specjalnych zabiegów poza standardowymi (wymiana płynów i filtrów). Samochód raczej dla osób, które...

Usterki Ford Galaxy II

Ford Galaxy II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kepart@poczta.onet.pl
Ford Galaxy II
Mam ten pojazd od nowości (7 lat) i nigdy nie zawiódł. Jest super dla mojej 5-osobowej rodziny. Pakowny i wygodny. Bardzo oszczędny w trasie. Zalety te dostrzegam gdy od czasu do czasu wsiadam do osobówek nawet w wysokiej klasie. Niebawem zmienę go na nowy ale chyba taki sam model.
~belferbiolog
Ford Galaxy II
To nie jest auto piękne, ale piekielnie praktyczne! Polecam je każdemu obieżyświatowi - miłośnikowi kempingów, a zarazem rodzicowi ! Chyba lepiej nie można wybrać! Auto wygodne, pakowne, a zarazem pewne i ekonomiczne.
~dapn@icpnet.pl
Ford Galaxy II
typowe auto rodzinne.wygodne fotele,ciekawe wykonczenia,choc troche skromne.przy 7 fotelach brakuje miejsca na bagaz...no-ale w koncu sa relingi ktore problem rozwiaza.auto przestronne,jasne,wygodne.prezentuje sie b.dobrze.ja i moja familia jestesmy zadowoleni.ogolnie jest o k .
~maniek1976
Ford Galaxy II
fajne rodzinne auto,bardzo przestronne,co prawda przy odsuniętych fotelach trzeciego rzędu na maksa do tylu, brakuje trochę powierzchni bagażowej,ale coś za coś ja osobiście bardzo polecam.