Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MANIEK21012003
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
MYSLE ZE W WERSJI GHIA CZARNY 2.0 TDCI 140 PS , XENON Z DOSWIETLANIEM , TEMPOMAT , PARKTRONICI , KLIMATRONIC , GRZANE DUPY , RADIO MP3 ITD ZA 107 000 TYS PO UPUSTACH TO JEST CENA REWELACYJNA . NP GALAXY Z TAKIM WYPOSAZENIEM TO KOSZT OKOLO 130 000 . NO ALE GALAX DO DZISIAJ SIE NIE ZMIENIL .
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
tylko auta sprowadzone z zagranicy z tzw. przygodami i kręconymi licznikami z 300 tys. na 160 tys. posiadają atrakcyjną cenę poza tym nikt nie odda galaxy za psie pieniądze. Za dobre auto trzeba zapłacić dosyć dużo.
~jurix
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
cennajest ok ,polecam wszystkim ten model cena nie jest wygorowana za takie auto porownujac ja do innych cen aut tego rodzaju, ma leopsza sylwetke od szarana i lepsza niezawodnosc niz reno the best
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Można kupić taniej przez brokera, choć to nieco mniej wygodne. Oczywiście mógłby być tańszy. Ale można dość dobrze negocjować z niektórymi dealerami spoza Warszawy.
~bogos
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
są gorzej zestawione marki,przed zakupem ogądałem 8 innych vanow ford był wyborem optymalnym,pod względem wielkości,jakości,ceny.
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Te auta trzymają cenę. Owszem, są dobre i cenione ale chyba niektorzy nieco przeceniają.
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wg mnie to cena jest adekwatna do marki i samego modelu ale opcje są trochę za drogie.
~akord2@o2.pl
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Opinia ta jest podyktowana zakupem auta w Niemczech.Cena nowego samochodu jest niestety przeszacowana.
~Luk
Cena 6latemu około 30tys zł więc bardzo tani i wygodny samochód

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Za tę cenę raczej nie da rady kupić lepszego vana i do tego z tak dobrym silnikiem.
Ford Galaxy III Van