Oceny Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010

Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010

~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Auto zakupiłem rok temu, zrobiłem nim jakieś 3-4 tysiące kilometrów. Od zawsze chorowałem na Forda Galaxy, w końcu się udało i nie narzekam. Dużo miejsca w środku, fajne wykończenie, duża szyba przednia więc extra widoczność. Moja wersja to Trend, więc ma mniej schowków niż np. Ghia czy Titanium, ale i tak jest fajnie. Większych problemów nie było, jedynie mechanicy to problem, bo ciężko znaleźć takiego co ogarnia... popsuła się pompa...
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Auto praktyczne, oszczędne, w miarę dynamiczne. Trasa Balkany i objazdówka Rumunii w gorzystym terenie, 3500 km, auto zaladowane dośc mocno a z calej trasy srednia 6.2 l/100 km. Przy normalnej, przepisowej jezdzie po Polsce to nawet trochę wiskając czasem i wyprzedzając nigdy nie spalil więcej jak 5.5itra. Spala prawie 2 litry mniej niż krotki Espace IV 2.0 dci.Minus za malo wygodne fotele z przodu.
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dobre auto pod względem technicznym, świetny układ jezdy, niedrogie części, przyzwoicie wykonany i wyposażony. Z jego okresu produkcji raczej bezkonkurencyjny. Milka lat jeździłem Galaxy mk2 1.9 130 KM, kilka lat Espace IV 2.0 dci a obecnie Galaxy mk3 2.0 TDCI. Każdy był dobry lecz ten w kilku aspektach ma jednak przewagę.
~Misiek1971
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Trzeci model Galaxy w rodzinie i chyba najlepszy, chociaż poprzedni miał w kilku miejscach przewagę ( prześwit, miejsce po wyjęciu foteli). Najlepsze auto dla rodziny, na działkę do przywiezienia mebli ze sklepu. Prowadzi się jak kombi, pali jak kombi, eksploatacja tania i bardzo dobre francuskie diesle (szczególnie po podniesieniu mocy).
2,9
~Viper
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i czasu to niech sobie sprawi takie auto. Bardzo drogie w naprawach na żadne auto nie wydałem 11 000 na naprawy! Ja osobiście nie polecam jeśli komuś podoba się to auto to tylko z benzynowym silnikiem.
~Jędrzej
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo wygodne, jak na swoje rozmiary bardzo dobrze trzyma się drogi. Długo szukałem vana i nie spodziewałem się, że tak dobrze trafię z modelem. Jeżdżę już 3 lata i nie będę nim jeździł tak długo jak się da. Póki co, nie widać, żeby miał się kończyć.

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
z uwagi na to, że auto eksploatuje naprawdę w ciężkich warunkach (jazda po wybojach, silnik wkręcany często na wysokie obroty na biegach 1-4)i mimo to brak poważniejszych awarii. Uważam że jest to udana konstrukcja i odpowiednia dla niego rekomendacja. Zasada jest jedna trzeba auto regularnie serwisować. Kupując natomiast auto używane należy mieć pewność, że jest bezwypadkowe i posiada oryginalny przebieg potwierdzony książką serwisową wtedy...
~Ozel
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo fajny samochód dopracowany .Polecam .To juz mój 3 Galaxy.Byłem posiadaczem Galaxy mk1 przez 5 lat póżniej Galaxy mk2 nadal go mam i teraz galaxy mk3 mam nadzieje że też bedzie sie dobrze sprawował jak tamte
4,1
~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dał bym doskonale, ale to nie jest ani Audi A6 ani BMW 5. Daję dobrze bo doskonale to mogę dać w/w segmencie na który mnie nie stać. Myślałem o Sharanie z 2008/2009 ale silniki 2.0 TDI to porażka, szkoda się w to pakować. Francuskie samochody jakoś mnie nie przekonują. Forda wybrałem bo to już sprawdzone rozwiązanie wygląda świeżo, części w normalnych cenach. Na chwilę obecna nie mam zastrzeżeń co do awaryjności, nic poza eksploatacją...
~MANIEK21012003
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE!!! REWELACJA . DUZE RODZINNE AUTO , FUNKCJONALNE I EKONOMICZNE Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM . OD WRZESNIA GDY GO ODEBRALEM DO DZISIAJ ZROBILEM NIM 40 000 TYS KM . BEZ NAJMIEJSZEGO DEFEKTU !!! BALEM SIE FORDA , BO DO TEJ PORY JEZDZILEM OPLAMI I VW ( ZAFIRA 2006 R , TOURAN 2007 ) ALE TERAZ NIE ODDALBYM GO ZA NIC !!! JEST SUPER .JAZDA NIM TO SAMA PRZYJEMNOSC.
Ford Galaxy III Van