Ocena kierowcy - Ford Kuga I

euromar.mariusz@vp.pl, 15 lat temu
Silnik 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : hamulce są naprawdę bardzo dobre, w nocy światła biksenony, napęd po załączeniu na 4 koła? robi swoje wrażenie, jak i niezawodność pod większe nachylenia, bardzo dobra przyczepność...
Auto fajny suv, wygląd, sylwetka, design,wyposażenie robi wrażenie, auto którym sie bardzo fajnie jeżdzi. Silnik diesel, a więc trochę pojeździ... Prośba do forda koniecznie siłowniki w przedniej masce.
Jest bardzo dobrze, silnik jest ok., choć jestem bardziej przyzwyczajony do jazdy samochodem z silnikiem benzynowym, ale jest ok. silnik w trasie jest dynamiczny, dobrze wchodzi na obroty, szósty bieg bardzo przydatny, jest cichy..
Bez żadnych zarzutów.
Faktycznie, lekko sztywny przy 18 kołach, przy 17 servis twierdzi że mniej, ale to przecież nie jet limuzyna, tylko suv, a więc doskonale, bardzo bardzo dobrze trzyma się jezdni!!! Poprzednie auto Oplel Zafira to pesteczka w maśle...
jak, dla mnie doskonale... biksenony w nocy? bez dwóch zdań-rewelacja...
bez zarzutów.. fajne schowki w podłodze z tyłu i pod siedzeniami, lusterko wsteczne samościemniajace się, podłokietnik..
Ogrzewanie rewelacja, cieplutko nawet przy -32C na zewnatrz, regulacja cyfrowa temperatury wewnetrznej, szybko ciepło i super sprawa. A co do klimy jeszcze nie wiem, auto mam od listopada,,
Jest dobrze, ale z tyłu mogło by być więcej miejsca dla pasarzerów, ale to moje zdanie ponieważ w poprzednim aucie miałem wiele miejsca więcej, ale mimo wszystko jest dobrze. Bagażnik jak dla mnie wystarczający.
wyciszenie bardzo dobre, w środku jest cicho, nawet przy większej prędkości..
Średnie zużucie paliwa przy długiej jeżdzie z prędkością od 120km/h do 170km/h wyniosło 7.5L/100km, a więc jest dobrze, normalnie spala mi 8.7L, minimalnego spalania jeszcze nie testowałem. Przeglądu jeszcze nie było, napraw również..
:))), wydaje mi się.. że ok na 4+, ja jestem zadowolony z zakupu Kugi, nie znalazłem lepszej oferty..
Bardzo dobrze, po przejechaniu prawie 7000 km, bez żadnych zarzutów.
Po przejechaniu 6700 km bez żadnych problemów, raz zaświeciła mi się kontrolka z elektryki silnika, z zewnetrzną temperaturą (-32C),a więc paliwo mogło zrobić swoje, w servisie nie stwierdzono żadnego błędu, po zresetowaniu błędu jest ok.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW [l/100km]

7,6