Dodaj swoją ocenę

3,1
~zawiedziony
SUV 2.0 Duratorq TDCi 163KM 120kW
Ford Kuga I
Jestem zawiedziony zakupem 2 raz nie popelnie tego bledu, serwis nie ma czesci trzeba czekac po 3 tyg a i o kazdy element prosza Ford Polska o zgode.Nie wiem moze ja tylko trafilem na taki egzemplarz , ogolnie bylo fajne autko ale do czasu czyli 3000 tys km i sie zaczelo ciekawe co bedzie dalej, co padnie nastepnym razem auto ma 5 mc moze ktos chce kupic.
~ls@ls.gda.pl
Ford Kuga I
wierzyłem w forda,ale jak się pojawiły usterki to ford i dealer umywa ręce i czekaj sobie dziadku na nowe części i przeciągają czas.Wymiana auta niewchodzi w grę według forda.A auto jeździło od kupna tylko 2 dni.Wersja TITANIUM ze wszystkimi dodatkami.
~romanek1@poczta.onet.pl
Ford Kuga I
Wygląd zewnętrzny to ogromny atut tego auta. Uważam, że w tym przedziale cenowym nie ma ładniejszego SUV-a
~dominik
Ford Kuga I
Ogólnie zadowalająca opinia denerwujące jest tylko masa plastiku w samochodzie żal ale brak mi napędu na cztery kółka
~AurigA
Ford Kuga I
Ford KUGA to udany debiut tego koncernu w segmencie małych SUV-ów. Do jego największych zalet można zaliczyć wyjątkowo zgrabną sylwetkę która przyciąga wzrok i pozwala sądzić że szybko się nie zestarzeje. Dobrze że nie zaoszczędzono na dodatkach wizualnych - trochę chromu i przyciemniane szyby bardzo temu pomagają. Zaletą jest także sprawdzony, mało awaryjny silnik 2,0 Tdci który pozwala na w miarę dynamiczne napędzanie auta i to przy...
~euromar.mariusz@vp.pl
Ford Kuga I
Auto fajny suv, wygląd, sylwetka, design,wyposażenie robi wrażenie, auto którym sie bardzo fajnie jeżdzi. Silnik diesel, a więc trochę pojeździ... Prośba do forda koniecznie siłowniki w przedniej masce.
~Miraks
Ford Kuga I
Testowałem takie auta jak Tiguan, Qashqai, IX35, RAV4 i Kuga najbardziej przypadła mi do gustu. O jej wyborze zdecydowały: prowadzenie auta, wygląd oraz cena i może to, że to już mój czwarty Ford. Co prawda wnętrze auta i jakość wykonania powłoki lakierniczej wypadają tak sobie, ale dla mnie najważniejsza jest frajda z jazdy, a w tym Kuga konkurentów bije na głowę.
~Darek
Ford Kuga I
Bardzo porządny samochód za rozsądną cenę dla rodzinki 2+1,góra 2+2 z racji niewielkiego bagażnika i nie wielkiej ilości miejsca z tyłu.
~olowiany
Ford Kuga I
Ogólnie samochód jest taki jakiego się spodziewałem. Bardzo dużo dała mi możliwość testowania samochodu przez weekend. Nie każdy dealer to proponuje. Kugę testowaliśmy rok przed zakupem i gdy okazało się, że jednak kupujemy nowy samochód wróciliśmy do Forda. Testowaliśmy klika innych suwów, ale tylko podczas krótkich jazd ze sprzedawcą. To nie to samo.
~NIKO
Ford Kuga I
Fajne autko dobrze sobie radzi w mieście i na długich trasach czuć że budzi respekt u kierowców osobówek,warto zainwestować w oryginalne chlapacze,auto lepiej się prezentuje i mniej brudu na nim osiada.

AUTOCENTRUM.PL S.A.