Lista ocen Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki właściwie bez zarzutu. Zaskoczyła mnie natomiast widoczność do tyłu. Jest to pierwszy samochód, którym nie potrafię parkować i żałuję, że poskąpiłem na pakiet z kamerą cofania...Jak już sądzę, prawie dotykam przeszkody z tyłu, to po wyjściu okazuje się, że mam jeszcze 1,5 metra. Żona ma podobnie więc chyba nie jest to przejaw starzenia się mojego organizmu ;)
~Kris
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wybrałem przyciemnione szyby które trochę \"przysłaniają\" ale świetnie wyglądają... cofanie ok choć bez czujników nie radzę ... pozycja wysoko w stosunku do limuzyny ... bardzo przyjemnie ... ponad innymi ... ciekawa tylna kanapa usytuowana wyżej od przednich siedzeń.. coś dla dzieci
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ludzie kupują suvy dla szpanu, bo widocznoś niby lepsza. Nie jest lepsza niz sedan mimo wyższego auta, a nawet gorsza. Nie ma tego zespolenia auto-kierowca. Jazda jak na traktorze, bez spójności i wyczucia, beeeee.
~emarek@t.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie używam czujników ani kamer. Uważam, że są niepotrzebne. Auto nie jest długie i manewrowanie jest łatwe. Dla niskich osób może byc problem z wyczuciem cofania do tyłu. Zalecam wyłacznie cofanie na lusterka boczne.
~BODZIAN
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
No cóż... Przy takiej sylwetce, szyby nie będą tak duże jak w autobusie. Szerokie słupki przednie trochę przeszkadzają, do tyłu jest jeszcze gorzej... ale większość dzisiejszych modeli samochodów ma takie same warunki widoczności.
~AurigA
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Przez tylną słabiutko ale za to boczne wielkie lustra to po prostu bajka - komfort cofania poprawiają bardzo wydajnie. O wysokiej pozycji za kierownica nie wspominam.
~sato
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak w każdym modelu tego typu słaba widoczność w tylnej szybie. W zamian wielkie i bardzo dobre lusterka boczne. Parkowanie tyłem - tutaj konieczne czujniki z tyłu i jest OK. Przód bez zastrzeżeń.
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Widoczność dobra. Narzekanie na zbyt szerokie słupki (bezpieczeństwo) jest nie na miejscu. Czasami trzeba się nagimnastykować głową, żeby coś dostrzeć. No cóż...
~k.czwarno2@gmaij.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
mimo ,że mam czujniki cofania to powinna być za instalowana kamera pozwalając dokładnie zobaczyć obiekt.Mieszkam na zachodzie europy,zawsze jest problem z parkowaniem.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
~marecki
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie można narzekać. najwiekszy problem do tyłu kiedy nie ma czujników a jakieś niskie autko stoi blisko wtedy nie widzimy ile cofnąć. Na trasie bez problemów