Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Właściciel Forda
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto fajne tylko trochę skrzypia plastiki. Ale pewnie jak w każdym innym samochodzie. Kabina jest super wyciszona. Fotele mega wygodne z pośród aut które oglądałem kia Hyundai Mazda Honda seat Ford bije konkurencję w 100 procentach. Nie ma żadnych szumów opon jak u innych producentów jest poprostu cicho aż chce się jeździć.
~Mondziak
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wybór padł po testach konkurencji i pod względem komfortu i dynamiki wygrała Kuga .Miał być automat i wygrał z konkurentami DSG i innymi bezstopniowymi.Silnik też sprawdzony pewniak.Wyższe zawieszenie z myśla o jeżdzie miejskiej .Przydatny gadżet stanowi klapa bagażnika elektryczna/pilot.
~dede
SUV Facelifting 2.0 TDCi 180KM 132kW
Myślałem jak większość :-) o kupnie hyundaia Tucsona, ale namówili mnie na 2 tygodniowy test podczas urlopu... i kupiłem :-) Dynamiczny, ale oszczędny, automat, 4x4, czyli wszystko to czego oczekiwałem, a dostałem więcej, bo świetne wyposażenie i przyjemność jazdy
~Paweł
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Po awarii czujnika pompy sprzęgła, uszkodzonym uszczelniaczy na pół osi i serwisie Forda odechciało mi się tego samochodu. Nie mniej jednak im więcej robiłem km Kugą tym bardziej się do niej przyzwyczajałem a wcześniej wymienione mankamenty poszły w niepamięć
~robsonik67
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
auto do niedawna należące do moich marzeń-ma wszystko ,co zawsze chciałem mieć i w dodatku ładnie opakowane:wersja ST-Line. Niestety już zachwyt minął ale pozostała przyjemność z użytkowania.
~Kudziarz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Ogólnie Kuga II zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, dynamiczny silnik, spalanie w miare na poziomie, jakość spasowania elementów bardzo dobra, układ jezdny znakomity
~Lukasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W aucie rozpadl się silnik jeszcze na gwarancji na szczescie, pękł blok. Zaraz po gwarancji przy 35 tys km. Rozsypala sie skrzynia w drobny mak
~Amadeo_71
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 182KM 134kW
Generalnie auto warte swojej ceny. Wersja Vignale posiada wszystko co powinien mieć samochód co potrzeba do normalnej eksploatacji a nawet trochę więcej.
~Dorsz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Niestety nie polecam za względu na jakoś serwisu. Którego priorytetem ,jak odniosłem wrażenie,jest uniknie odpowiedzialności za wady.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga II SUV Facelifting
7,3
9,3
~Tomasz
SUV Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólna ocena pozytywna. Na razie trudno mówić o jakichś usterkach - zbyt nowe auto. Kilka subiektywnych niedociągnięć.
Ford Kuga II SUV Facelifting