Lista ocen Ford Kuga II SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW 2016-2019 (6) - Całokształt

~Rb
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Kuga 2.0 TDCi 150KM, 4x4, aut. z 2019 roku. Samochód na prawdę sensowny, jeśli chodzi o stosunek ceny do wyposażenia. Dostajemy dobrze prowadzącego się SUV-a ze znakomitym wyciszeniem i sensownym napędem w porównaniu do gabarytów i masy auta (pomijam SUV-y bez możliwości dodania napędu 4x4). Aktywny tempomat, dobra komunikacja ze smartfonem (Apple CarPlay i Android Auto) oraz systemy bezpieczeństwa (awaryjne hamowanie, Lane Asist) są silnym...
~WoW
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Kugi przy planowaniu zakupu nowego samochodu w ogóle nie brałem pod uwagę. Okazało się że w momencie zakupu, jako jeden z niewielu, miał wszystko to czego oczekiwałem od samochodu i mieścił się w moim budżecie. Na papierze wyglądał świetnie. Rok użytkowania potwierdził że to bardzo dobre auto i w pełni spełniło a nawet przewyższyło moje oczekiwania.
~Mondziak
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wybór padł po testach konkurencji i pod względem komfortu i dynamiki wygrała Kuga .Miał być automat i wygrał z konkurentami DSG i innymi bezstopniowymi.Silnik też sprawdzony pewniak.Wyższe zawieszenie z myśla o jeżdzie miejskiej .Przydatny gadżet stanowi klapa bagażnika elektryczna/pilot.
~Arek
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
wszystko super - może przydało by się ze dwie półeczki ale to drobiazg niczego nie zmienia,
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Na razie pół roku eksploatacji i 15 tys.km. Żadnych rozczarowań, solidne auto.
~Marek
SUV Facelifting 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ford Kuga w moim przypadku w sam raz dla rodziny 2+2.
Ford Kuga II SUV Facelifting