Oceny Ford Kuga II SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW od 2014

Ford Kuga II SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW od 2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Kuga II SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW od 2014

~Fji
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Porównuję do Kugi I którą też miałem od nowości. Była to wersja z napędem na przód 2,0 TDCi 136 koni. Z pierwszej Kugi byłem bardzo zadowolony. Przez prawie 6 lat wymiana koła dwumasowego na gwarancji i dwa razy w mroźną zimę problemy z DPFem (raz samo przeszło jak rozmarzł drugi raz awaria usunięta przez serwis). Kuga II to auto lepsze od poprzednika pod każdym względem. O mało nie kupiłem mazdy 6 ale w czasie jazdy próbnej miałem wrażenie że...
~Maja
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ogólnie samochód dobry , warty swoich pieniędzy . Bardzo dobry do dalekich podróży , jazda nim nie jest męcząca . Spalanie na przyzwoitym poziomie Ok 7 l w cyklu mieszanym , , jak na tak duży samochód dobry wynik. Minusy to samochód długo sie nagrzewa w środku , drugi minus to zapychajacy sie filtr dpf ( w ciągu roku już 4 razy był czyszczony ). Cała reszta bez zarzutu .
~rdm
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Dotąd jeździłem mercedesem e klasą, potem golfem plusem. Kuga bije na głowę pod względem dynamiki i przyjemności z jazdy. Jest cicha i przyjemna, jazda nie męczy nawet po długich trasach. Nie sprawia żadnych problemów. Przed zakupem porównywałem z Tiguanem. Test wypadł zdecydowanie na korzyść Kugi mimo dobrych doświadczeń z VW.
~Kamil W.
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Kuga robi robotę. Bardzo dużo podróżuje co widać po przebiegu a z tym autem to przyjemność. Silnik tylko 150 KM ale calkiem żywy zawieszenie ladnie trzyma na zakretach aczkolwiek komfortowe. Przed zakupem pół roku testowania. Kunkurencja z miażdżona. Testowałem cztery topowe marki ford wygrał.
~Jaro
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
W porównaniu z Mitsubishi Outlanderem rocznik 2011 to jest przepaść na korzyść Forda Kugi. Nie ma co porównywać. Outlander to był autobus-głośny, paliwożerny, bez polotu, ergonomia beznadziejna, silnik slaby, szkoda pisać, natomiast Ford Kuga to inna bajka:). Bardzo cichy, ekonomiczny, dynamiczny, generalnie same superlatywy.
~Betoniary
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Długodystansowe narzędzie do ciężkiej pracy. Trudne do zajechania, wdzięczne, komfortowe i do zniesienia pod względem kosztów eksploatacji.
~Adam
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Po prostu banan na ustach. Mam ją dopiero 4 miesiące - wszystko na razie OK.
3,4
~Jan Kowalski
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wyczuwalne drgania na (nie szarpania) kierownicy jak i całej karoserii przy rozpędzaniu auta na drugim biegu przy obrotach 1750 - 1850 Uważam, że przyczyna tkwi w egzemplarzu z wadą fabryczną. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Ford Kuga II SUV