Lista ocen Ford Kuga II SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW od 2014 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fji
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wg. mnie jest bardzo dobrze. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą że "guzikologia"? Jak auto ma otwieraną elektrycznie klapę bagażnika to guzik w kabinie na desce jest bardzo pomocny - korzystam często. Jak auto ma podgrzewaną przednią i tylną szybę to też dwa guziki muszą chyba być. Jak auto ma czujniki parkowania to też dobrze jak jest pod ręką guzik żeby je włączyć lub wyłączyć w razie potrzeby. Jak jest układ start-stop to też...
~Betoniary
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Tak jak pisałem w zawieszeniu, jest komfortowo, fotele to nie Lexus, ale są wystarczająco wygodne. Na kokpicie wszystko jest pod ręką, może tylko podłokietnik mógłby być wyżej i dać się regulować. Elektronika jest bardzo wrażliwa na bodźce z zewnątrz, wiele urządzeń zakłóca jej pracę (np zasilacz wideorejestratora) i pojawiają się dziwne komunikaty, np o awarii układu pomiaru ciśnienia w kołach.
~Jaro
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Doskonale, bez najmniejszych uwag. Znacznie lepiej niż w Mitsubishi Outlander, aczkolwiek jest to auto naszpikowanej nowoczesną elektroniką i systemami, także wymaga poznania i pokory aby opanować wszystkie systemy w krótkim czasie.
~Adam
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Jedyny minus to 2 łącza USB zamontowane w podłokietniku, ciężko dostać się do nich.
~rdm
SUV 2.0 TDCi 150KM 110kW
Nie meczy nawet po dłuższych, kilkunastogodzinnych przebiegach
Ford Kuga II SUV