Oceny Ford Maverick– wybierz generację

Najnowsze oceny Ford Maverick

~greg
Terenowy 2.3 i AWD 150KM 110kW
Ford Maverick II
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Podchodziłem do tego auta z dystansem ponieważ jest mało popularny i jest na jego temat mało informacji, ale mowie co tam jak nie spróbuje to nie będę wiedział... Idealny do miasta - nie straszne mu krawężniki czy wyboje, na ciasnych parkingach świetnie daje sobie radę - bardzo dobry promień skrętu. w trasie do 100-120 km/h tez nie mam zastrzeżeń - powyżej tej prędkości trochę głośno ale w końcu to mały SUV...
Ford Maverick I
Pojemny i solidny samochód. Demon prędkości to nie jest ale do cięzkiej pracy jak najbardziej się nadaje
~Konrad
Terenowy 2.0 i 16V AWD 124KM 91kW
Ford Maverick II
Przez rok jedyną awarią było uszkodzenie czujnika ABS. Reszta super, kompletne wyposażenie (elektryka, klimatyzacja, skóra, 4x4, szyberdach i tempomat) działa bez zastrzeżeń.
~sura
Ford Maverick I
Frajda niesamowita jak wszyscy stoją lub odkopują się na parkingach a ja po prostu jadę:) Daje radę w terenie ale monster off-roadowy to to nie jest. Bardzo odporny na trudy codzienne. Fajny na turystyczne wyprawy. Pojemny bagażnik. Nie kupię go ponownie ze względu na jedno: WSZECHOBECNA RDZA!!! Dziura pod tylnymi fotelami, dziury pod nogami pasażera, zżarte błotniki przednie i tylne, rdzewiejąca tylna klapa, rdzewiejąca rama. Majątek...
~fan
Terenowy 2.3 i AWD 150KM 110kW
Ford Maverick II
jest całkiem dobrze jak za tą cenę, może trochę plastiki są mało efektowne i z jakością nie najlepiej, kiepsko zrobiona tapicerka foteli, mam wrażenie o niesolidnym zabezpieczeniu antykorozyjnym i zrobiłem to sam a tak poza tym OK - jeździ, trąbi, świeci co chcieć więcej?
~marjas
Ford Maverick I
Bardzo udany model co widać z wyników sprzedaży/na naszym rynku jako nissan terrano II/.Prawdziwa niezawodna terenówka,miło wykończona wewnątrz,dająca dobry/prawie jak w osobówce/ komfort jazdy po szosie i pozwalająca wjechać tam gdzie nowoczesne SUV-y 4x4 wstępu już nie mają.
~wiechu-s@wp.pl
Ford Maverick I
To naprawdę dobry samochód ,świetny w terenie i całkiem wygodny w trasie- nawet dłuższej.Ma oczywiście swoje wady a części do niego są absurdalnie drogie - całe szczęście że idealnie nadają się do niego części od Terrano 2, a te są znacznie tańsze ( w końcu te 2 typy samochodów różnią się tylko oznakowaniem marek)
~Witek S
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Ford Maverick I
Bardzo fajne autko -jestem mile zaskoczony -daje sobie radę w terenie na zwykłych oponach -bardzo duży prześwit -ładnie zawraca -trochę dużo pali zimą na automatycznym ssaniu. -dobre wykończenie -inne SUV-y nie mają szans -nie za szybkie ale bezpieczne BRAK ABS - to mały klopot
~Anker
Terenowy 3.0 i V6 24V AWD 197KM 145kW
Ford Maverick II
Autko oceniam bardzo dobrze. Uwazajcie na ASO bo tam o tym autku maja malo wiedzy. Plecam serwisy samochodow amerykanskich gdzie wiedza jak go ugryzc
~michał
Terenowy 2.4 12V 124KM 91kW
Ford Maverick I
jestem bardzo zadowolony śmigam nim i na trasie i w terenie, jestem pod wrażeniem jazdy w terenie auto ma wysoki prześwit dobrze sobie radzi w grząskim błocie reduktor sprawuje sie super jedynie silnik mogłby mieć większy moment (pewnie diesel był by lepszy w teren) doskonale działa przeniesienie napędu polecam w terenie radzi sobie lepiej niż frontera long czy pajero long (napewno jeszcze pozostają opony)
Ford Maverick
Aktualnie przeglądasz Ford Maverick