Oceny Ford Maverick II

Oceny Ford Maverick II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Maverick II

~Staszek
Ford Maverick II
Kupiłem autko niecały rok temu, sprowadzone z Niemiec, pełna wersja. Na początku troszkę dobił mnie hałas, myślałem, że łożyska ale okazało się, że opony typowo w teren są przyczyną hałasu. Samochodzik bardzo mile mnie zaskoczył w trasie, dwa przejazdy do Holandii i powrót, średnie spalania "na spokojnej nodze" to około 8 litrów ( może to też jakość paliwa ), jak do tej pory poza łącznikiem stabilizatora żadnych awarii, wymieniony rozrząd,...
~Wojciech
Ford Maverick II
Na moje oczekiwania samochód sprawdził się na ocenę bardzo dobrą. Nigdy mnie nie zawiódł, a robię nim stosunkowo dużo kilometrów. Na LPG chodzi jak na benzynie. Jeśli pamięta się na bieżąco o serwisach, to odwdzięczy się on niezawodną jazdą. Pali nawet w duże mrozy (ostatnio miał szansę się wykazać w tym zakresie ;) ). Jedyny delikatny minus jaki widzę, to czasami brakuje mu mocy, szczególnie w terenie. Ale Jak się to już wie, to można się...
~greg
Terenowy 2.3 i AWD 150KM 110kW
Ford Maverick II
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Podchodziłem do tego auta z dystansem ponieważ jest mało popularny i jest na jego temat mało informacji, ale mowie co tam jak nie spróbuje to nie będę wiedział... Idealny do miasta - nie straszne mu krawężniki czy wyboje, na ciasnych parkingach świetnie daje sobie radę - bardzo dobry promień skrętu. w trasie do 100-120 km/h tez nie mam zastrzeżeń - powyżej tej prędkości trochę głośno ale w końcu to mały SUV...
~Miś
Terenowy 3.0 i V6 24V AWD 203KM 149kW
Ford Maverick II
Szukałem auta bezpiecznego dla żony niewprawionego jeszcze kierowcy aby woziła córeczkę. Miało być duże ale proste w opanowaniu. Maverick poprzez łatwość prowadzenia od razu przypadł do gustu żonie. Pojazd typowo amerykański. Daje niesamowitą radość z jazdy i poczucie bezpieczeństwa.
~fan
Terenowy 2.3 i AWD 150KM 110kW
Ford Maverick II
jest całkiem dobrze jak za tą cenę, może trochę plastiki są mało efektowne i z jakością nie najlepiej, kiepsko zrobiona tapicerka foteli, mam wrażenie o niesolidnym zabezpieczeniu antykorozyjnym i zrobiłem to sam a tak poza tym OK - jeździ, trąbi, świeci co chcieć więcej?
~Maverick
Ford Maverick II
Idealne auto do codziennego użytkowania w podmiejskich warunkach i okazjonalnie wypad poza miasto.

Usterki Ford Maverick II

Ford Maverick II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Konrad
Ford Maverick II
Przez rok jedyną awarią było uszkodzenie czujnika ABS. Reszta super, kompletne wyposażenie (elektryka, klimatyzacja, skóra, 4x4, szyberdach i tempomat) działa bez zastrzeżeń.
~Rafał Or
Terenowy 3.0 i V6 24V AWD 197KM 145kW
Ford Maverick II
Autem zrobiłem 30000 km.Gdy je kupiłem posiadało roczną instalacje lpg.Poza maską,która otworzyła się w czasie jazdy sprawuje się naprawdę dobrze.
~lendzik
Ford Maverick II
Ogólnie auto spełnia moje potrzeby. Napęd 4x4 bardzo dobrze sprawdza się w lekkim terenie.
~Stefan
Terenowy 2.0 i 16V 124KM 91kW
Ford Maverick II
Samochód kupiłem za 20 tys. po 15 tys. dołożyłem do niego - blisko 8 tys. Kiepsko :(.