Ocena kierowcy - Ford Maverick I

sebajab@yahoo.co.uk, 18 lat temu
Silnik 2.4 12V 124KM 91kW
Rok produkcji 1995
Ford Maverick I 2.4 12V 124KM 91kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Auto do najtańszych nie należy ale który jeep jest tani a dobry! Generalnie auto polecam gorąco!!! Jedyną wadą jest duże spalanie przy szybkiej jeździe ale można to wyeliminować jeżdżąc wolniej lub założyć instalację gazową. Ja osobiście uważam, że gaz jest do kuchenek gazowych ! ale jeśli ktoś dużo podróżuje Maverickiem no trudno - to się zwróci. Poza tym pozdrawiam wszystkich posiadaczy Forda Mavericka! Dbajcie o swoje zabawki :)
zwinny, ma ładne przyspieszenie chociaż przy mocnym depnięciu spalanie daje o sobie znać
raczej w porządku
super!!! tylko trochę skacze na wybojach
przód i boki są ok tył tak sobie
bardzo dobrze oceniam
nie mogę narzekać szybko się nagrzewa i działa bez zarzutu
mam 3 drzwiowego Mavericka, więc do tyłu siada się przez przednie siedzenia-trochę kłopotliwe dla tęższych osób, siedzenia z przodu mogłyby się bardziej przesuwać so przodu
jak na jeepa dość cichy
zużycie paliwa no cóż...... przy jeździe 80 km/h pali w granicach 9,5l (ostatnio zmieniłem filtr paliwa - tzreba dbać o to - daje rezultaty), prz ostrej jeździe nawet 170 km/h bo tyle już jechałem z Warszawy no .... niestety spalanie w granicach 13-15 l/100 km, miasto 10-11l/100km
cena adekwatna do jakości
raz mi nie chciał odpalić ale to był drobiazg- wypiął się przekaźnik, poza tym auto super niezawodne!!!
nie było nigdy - mam przejechane 175000 km z książką serwisową - kupiłem go od kobiety Niemki - polecam (super stan , pełny serwis, jak nowy)
Ford Maverick I