Oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996

Ford Mondeo I Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996

~4r3k
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Samochód jak najbardziej rodzinny, jeździ się wygodnie, komfortowo a co najważniejsze bezawaryjnie. Części tanie, prosta wymiana. Jedynie trzeba w porę zadbać o podwozie bo inaczej będzie jak samochód Flinstonów. Wnętrze wykończone bardzo przyjemnie i ładnie (nie to co VW/Audi). Jeśli komuś wystarcza 13s do setki to z pewnością nie będzie zawiedziony.
~turek
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
jak na cene 5 tys zl auto ok. Silnik td do najlepszych ani do najoszczedniejszych nie nalezy. Zaiweszenie szbko sie zuzywwa. Wykończenie wnetrza w miare ladne ale z kieskich materialow i trzeszczy. prowadzi sie ok. pakowny i wygodny dla pasazerow z tyłu
~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto całkiem niezłe. Na pytanie czy kupiłbym jeszcze raz odpowiedziałem tak. Jednak najchętniej wybrałbym "nie wiem". Auto ma wady i zalety, nie urzeka wyglądem, dynamiką, ekonomicznością itd.... Ale najwazniejsze że jeździ
~artur@ife.p.lodz.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
sinik nie najwyzszych lotow (stara technika), ladnie wyglada - skrzydelko ze stopem, alufelgi, ladne wykonczenie wnetrza. wygodne i fajne autko. jednak chyba najrozsadniejsza jednoska napedowa jest 2.0 16v + LPG. zamiescilem tez opis mondeo 93 1.8 LPG. polecam lekture w celach edukacyjnych ;)) aha, gdyby ktos kupowal to radze rozejrzec sie za wersja Ghia.
3,4
~Darek
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto dość wygodne i duże ale już tutaj zalety tego samochodu się kończą. Koszty eksploatacji są bardzo duże, a naprawy przewyższają koszty zakupu. Nie polecam
~Adik
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto jest niezawodne!!! Pali przy -20 doskonale.. polecam!!!

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~majkel
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
to taki turbo żółw zaczyna jechac od 1800 obrotow
~rustin
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta,duże,wygodne.A jak czytam o nowych dieslach typu tddi i tdci to ciesze się że moj tak dobrze się sprawuje mimo tych wszystkich lat
~grzesiek80an@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Bardzo dobre auto, wygodne, niezawodne, ekonomiczne i tanie w zakupie.
2,2
~pan rychu
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
myslalem ze patent na produkowanie bubli mialo FSO, ale dalem sie oszukac. Ford ch...ja wort
Ford Mondeo I Hatchback