Lista ocen Ford Mondeo I Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rustin
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Przypadłościa tego modelu jest chyba problem z parującymi szybami ale ogolnie nie jest tragicznie.Ogrzewanie takie sobie,wszystko sprawne ale nie parzy jak w innych autach.No i dmuchawa też za wydak\\jna nie jest moim zdaniem.W drzwiach sa kanały żeby szyby boczne odparowywało i ogrzewało ale u mnie nie bardzo to się sprawdza.
~Lukas
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Hmm ogólnie okej wersja Ghia z AC chłodzi i grzeje ok. Jednak fatalna sprawa z tym parowaniem przedniej szyby. Da się to wyregulować aby odparowała (nieraz bywa naprawde fatalnie) no ale jest trochę zabawy. Pomaga włączenia AC. I tak nawiasem mówiąc uważam, że przy włączonym AC auto traci za dużo mocy, jest bardzo przymulone.
~hose
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Bez rewelacji ale wystarczająco skuteczne ogrzewanie i chłodzenie (klima "ręczna"). Przydaje się elektryczne ogrzewanie przedniej szyby.
~blokbart@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Są auta które szybciej grzeją, ale jak już się nagrzeje to w całym wnętrzu jest równa temperatura - nikt nie marznie lub jest mu zimno. Moja ocena to 4,5
~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Wentylacja jak wentylacja... jak sie dba o filtr i o nawiewy to jest okey. co do ogrzewania nie wiem, jeszcze w zimie nie jeździłem
~artur@ife.p.lodz.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
klima. kiedys zatkalo odplywy wody i sie lalo przez filtr. do tej pory po wlaczeniu ogrzewania momentalnie paruja wszystkie szyby.
~gege13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
przy wysokich mrozach słabo grzeje(powyzej -18), a w lecie nie najgorzej klima działa
~sławek
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
słabe ogrzewanie ciepłym powietrzem ale możne podłubać i jest ok.
~Pikuś
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Wentylacja i ogrzewanie OK, jednak problemy z elektryką sterującą nadmuchem
~grzesiek80an@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Wentylacja z szyberdachem jest świetna. Ogrzewanie w zimie dobre.
Ford Mondeo I Hatchback