Oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996

Najnowsze oceny Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996

4,1
~mqriusz
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Od razu w oko rzuca się silnik, a dokładnie jego spalanie - jak na takie gabaryty 5-5,5l/100km. Plecak (bagażnik kombi) bardzo pakowny, po złożeniu foteli przewoziłem kanapę o długości 2m. Po złożeniu przednich jest chyba z 3m długości. Bardzo wygodny, dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów. Wnętrze jak na lata produkcji całkiem, całkiem. Fajny \"bajer\" to otwierana klapka wlewu ze środka. Ładny wygląd zewnętrzny, szczególnie przód....
2,9
~Arek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Nigdy wiecej forda, sprzedalem za grosze bez zalu (chociaz moglem wczesniej za wieksze pieniadze)dolozylem troche i kupilem starsze 1.9tdi i jezdze bez stresu ze znowu cos sie zepsuje albo nie wroce z pracy do domu. Nie pisze dlatego zeby zepsuc opinie forda, taka jest po prostu prawda, wystarczy poszukac opini o tych samochodach na forach.
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Jeśli szukasz taniego wygodnego, praktycznego auta z bardzo dobrym wyposażeniem warto wziąć pod uwagę. denerwować mogą nieco drobne usterki, które jednak nie zatrzymają w drodze, ceny części to średnia półka. Mimo wszystko dobrze wspominam mundka:)
4,1
~Marek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Samochód dla osób lubiących się wczasować, i którym potrzeba dużo miejsca wewnątrz oraz w bagażniku. Przy dużych gabarytach, bardzo małe spalanie - 5l/100km. Wygodny, dobry w prowadzeniu. Skrzynia ciężko chodzi, ale da się do tego przyzwyczaić. Nie warto skreślać auta ze względu na \"wajchę\".
~Waha
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
auto naprawde godne uwagi, polecam kazdemu kto chce za male pieniazki kupic sobie ekonomiczne i duze auto, bagaznik ma bardzo pojemny, po sciagnieciu rolety mozna pomoc nawet w niewielkiej przeprowadzce bez wiekszych zgrzytow. jesli chodzi o awaryjnosc jest to niestety ford najwiekszym mankamentem jest zawieszenie ale jesli sie je szanuje to nie bedzie z tym wiekszych klopotow :)
3,5
~kazzy 1977
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
tydzien temu stwierdzilem braki kompresji na dwoch cylindrach mam problemy z pierwszym rozruchem(wina pompy wtryskowej)ogolnie auto jest dobre !!! przy zakupie polecam sprawdzic turbo i cisnienie na cylindrach. czesci nie sa drogie !

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Szukalem auta dobrego, taniego ladnego i z duza mozliwoscia przewozu troche wiekszej ilosci bagarzu. Ford Mondeo kombi jest idealny, dla rodzinki z 2 dzieci mozna zapakowac bagarznik i jechac na Mazury bez problemu i oszczednie. Do prac nadaje sie na start dla mlodego rzemielsnika ktory zmniesci drabine 6kte i nie mla ilosc materialow.
~crazyjoe@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
z malym minusikiem... takim tyyycim... na wskazanie dmuchaw i odparowywanie szyb... poza tym... gdyby sie nie zestzrzal - a propo - ZADNEJ ALE TO ZADNEJ RDZY - gdyby nie trzeba bylo rodzinnego MiniVana i gdyby to byl TDi i gdyby mial jak na te czasy lepsze wyposazenie w srodku nigdy ale to nigdy bym go nie oddal. Jesli sie o niego dba potrafi sie odwdzieczyc bardzo ale to bardzo dobra eksploatacja bezawaryjnoscia i wygoda jazdy.
~monduś
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Tylko najbardziej przeszkadza mała moc auta a reszta jest ok
~specdach
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
zrobiłem 120 tys. i wcale nie mam zamiaru zmieniac tego auta. najlepszadecyzja w moimż yciu
Ford Mondeo I Kombi