Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 1.8 TD 88KM 65kW 1993-1996 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~crazyjoe@tlen.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Mondi Mondi Mondi - dawno nie jezdzilem tak dobrym smaochodem jesli chodzi o uklad jezdny - jakie nasze drogi sa kazdy widzi trudno wymagac bezdzelestnej jazdy.Fakt faktem ze tylne zawieszenie ´delikatne´ coroczne naprawy niedrogie ale z tym sie trzeba liczyc jesli sie jezdzilo KOMBI... jesli bylo zurzyte stukot z tylu powiekszony o rezonas z bagaznika ogromnego to minus ale nie wplywa na moja decyzje o zawieszeniu... Trzyma sie...
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Dobre wspomaganie i skret. Zawieszenie jest tez OK. mozna sporo zaladowac i nie bac sie ze cos uszkodzimy. w zakrety tez sie nie przechyla ale to chyba zalezy tez od stanu auta. Zawieszenie podobno lepsze od VW Passat - tak slyszalem. Moje wrazenia - przy okolo 10 - 120 km/h jedziesz jak w lodce tylko sie kolysze bez jakis udezen i podskokow.
~Arek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Pewne prowadzenie, dobre hamulce, deliatne zawieszenie z wieloma pierdolkami ktore trzeba wymieniac ze 2 razy w roku zeby nic nie pukalo i nie stukalo.
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Prowadzi się w miarę pewnie i przyjemnie, nieźle \"czuć\" auto a przy tym całkiem komfortowy
~^fif^
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Brak zastrzeżen. Kombiaczek trzyma się drogi i zawsze jedzie tam gdzie ja tego chce.
~rogas@net.e.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
bardzo dobrze, ale przy dużych prędkościach wspomaganie mogłoby słabiej działać mam wrażenie
~Marek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Bez większych zastrzeżeń, chociaż mała stabilność, szczególnie w zimie.
~master88
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Na kiepskich drogach ciągle się coś psuło w zawieszeniu.
~tom_dan@smgkrc.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
jak dloamnie zamięki kołysze na boki
~cycu835@wp.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Auto dobrze sie prowadzi, nie zle wchodzi w zakrety
Ford Mondeo I Kombi