Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~pepus03@o2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Jak na rok 94 do bardzo dobrze idealnie byc nie moze bo zawsze cos sie znajdzie
~Mikenadir
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Generalizując samochód duży, przestronny i bardzo wygodny. Mankamenty to pękające zderzaki i rdzewiejące nadkola tylne. Niestety, ten typ tak ma reszta jest na przyzwoitym poziomie.
~mfala
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Swietne auto. Mam wersje GLX, czyli klima 2 poduchy i el. szyby z przodu. Silnik 1.8 troszke przy slaby dla tego samochodu przy wiekszych predkosciach. Swietnie sie prowadzi a bagaznik wrecz przepastny. Auto mimo przezytej 5 lat temu kolizji (dosc powaznie dostalo w bok) ma sie swietnie. Wymienilem drzwi na nowe, nie bawilem sie w szpachle. NIE MA KOROZJI A STOI TYLKO NA DWORZU I MA 14 LAT! Super zawieszonie ale buje przy ostrzejszych...
~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford ma coś w sobie.Długo się zastanawiałem przed kupnem bo wiecie dużo osób mówi - \"Ford g...o wort\" ,ale teraz wiem ,że to kompletna bzdura. Wsiadjąc do tego auta nie czuć takiego chłodu jakie bije od typowego niemca - opel czy vw. Tutaj łatwo i szybko możesz się odnaleść. Polecam osobom szukającym taniego kombiaka.
~vvtec
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Samochod warty uwagi warty tych pieniedzy i godny polecenia. Nie polecam 1.6 bo za slaby silnik do masy. W auto mozna zapakowac sie z rodzina i spokojnie jechac przez pol polski cicho bezpiecznie i bez obawy ze sie nie dojedzie. Jak sie dba i mylsi o nim to potrafi sie odwdzieczyc i pokazac ile jest wart;] i jak bardzo jest nie doceniany. Glupek taki samochod bedzie mial z pol roku bo go albo zakatuje albo rozwali czujac ta moc a powazny...
~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto całkiem niezłe. Na pytanie czy kupiłbym jeszcze raz odpowiedziałem tak. Jednak najchętniej wybrałbym "nie wiem". Auto ma wady i zalety, nie urzeka wyglądem, dynamiką, ekonomicznością itd.... Ale najwazniejsze że jeździ
~Zew
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
jestem kierowcą forda i lubie te auta bo są to zwyczajnie auta do jeżdżenia kompromis nie za drogi nie za tani nie psuje sie ciagle choc nie jest tez 100% bez awaryjny itd jednak sercem jestem z Alfą
4,1
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo 2,0 16V (136KM) Kombi Ghia 1994 r. 230 000 km Bardzo udany samochód, nie wyróżniający się stylistycznie, ale bardzo przestronny i komfortowy, bogato wyposażony. Dobry samochód rodzinny zwłaszcza w wersji kombi. Jeżeli się o niego dba to potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą
~robek_zim@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 112KM 82kW
Podsumowując-Mondeo jest moim najlepszym samochodem jakim do tej pory jeździłem.a miałem -poldka,sierrę,golfa, swifta,colta,mazdę 626, lantrę. Jest poprostu całkowicie bezawaryjny, jest komfortowy-środek w porównaniu do np audi a4 to ameryka,silnik ma kopa, w bagazniku można przewieźć pół domu,100 km przejeżdżam za 22 zł. Czy ma wady?-oczywiście-jest niski, do lasu się nie nadaje :) zimą trzeba uważać.

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wygodne, dynamiczne, bardzo poręczne auto, dobrze zabezpieczone antykorozyjnie, do dziś sprawiające wrażenie nowoczesnego. Prowadzi sie świetnie, "przylega" do kierowcy jak druga skóra. Usterki są zwiazane głównie z wiekiem, a duze zuzycie paliwa - z mocą silnika. Coś za coś.