Lista ocen Ford Mondeo I (558)

~altoot@tlen.pl
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
235Nm zapewnia elastyczność na niezłym poziomie, 80% momentu dostępne jest w okolicach 2000rpm, więc auto ciągnie już od dołu. Powyżej 3500rpm otwiera się druga przepustnica i auto dosłownie wgniata w fotel. Kultura pracy - wysoka, zadnych wibracji, podczas jazdy słychać tylko lekki pomruk, który po przekroczeniu 3500 zmienia się w rasowed brzmienie widlastej benzynowej jednostki... miodzio :) (Silnik)
~Krzys
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
taki misiu! niewinny a swoje za uszami ma (136 koni) Nie jeden dres w czarnym bmw sie zdziwil ze nie móg dogonic!!!
~Gaffel
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Szukalem auta dobrego, taniego ladnego i z duza mozliwoscia przewozu troche wiekszej ilosci bagarzu. Ford Mondeo kombi jest idealny, dla rodzinki z 2 dzieci mozna zapakowac bagarznik i jechac na Mazury bez problemu i oszczednie. Do prac nadaje sie na start dla mlodego rzemielsnika ktory zmniesci drabine 6kte i nie mla ilosc materialow.
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo udany samochód, który sprawia niepozorne wrażenie, głównie za sprawą stylistyki, która jest stonowana i niczym nie wyróżniająca (co akurat dla mnie jest zaletą), ale po bliższym poznaniu potrafi zaskakiwać. Główną zaletą jest duży bagażnik oraz możliwość ciągnięcia przyczepy o masie 1300kg.
~andi1@poczta.fm
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
4 z duzym plusem. Niedoceniane auto w Polsce - ale to dobrze - dzieki temu tanie...:-))) Galasa prawie nigdy nie kupisz! Do 97 wszystkie z welurem. ABS to standard. Centralny też. Czesto wiele fajnych bajerow umilających zycie. Bardzo wygodne fotele. Idealne auto na dlugie trasy. Pakowne.
~oliwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ogolnie auto warte uwagi, jesli ktos lubi duze auta ( jak ja :) lub szuka auta rodzinnego to z cała pewnoscia moge je polecic,:)
~Wojtek z Krakowa
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
Nieźle, gdyby jeszcze rzucił palenie to byłbym bardzo zadowolony
~Hakenbu
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
Auto służyło mi bardzo dobrze. Mocno je eksploatowałem, ale tylko raz mnie zawiodło (dokładnie wczoraj). Kombi jest bardzo pojemne. Samochód gorzej sprawdza sie jako auto rodzinne. Jest trudne do utrzymania w czystości - jest pełno zakamarków pod przednimi fotelami, do których z powodu ciasnoty ciężko dotrzeć.
4,1
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mówi się Ford - gówno wort. To przysłowie nie ma zastosowania do mojego Forda. Trochę za dużo pali i te łożyska z tyłu trochę kosztują. To jedyne mankamenty tego auta. Mam porównanie z innymi markami i uważam, że np. VW jest bezawaryjny bo nie posiada nawet wspomagania (niektóre modele). Wstyd, żeby IV miała korby do odsuwania szyb. Najprostrze modele MK1 miały wspomaganie i chociaż jedną poduszkę, central zamek itp. Mojemu brakuje skóry,...

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~vooyoo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Pomimo dużych bardzo kosztów zanim doprowadze ten samochód do normalnej eksploatacji podoba mi się bardzo i oceniam jako dobry zakup.