Lista ocen Ford Mondeo II Hatchback (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
mimo wszystko mondeo, które jeszcze jakimś cudem nie zgniło, jest bardzo dobrym autem. Tanie w zakupie, tanie w utrzymaniu, mało pali (1.8 diesel). Części tanie i dostępne, jedynie jest już poważny problem z niektórymi detalami - np. elementy zamka centralnego. Awarie, przynajmniej w autach o niskim przebiegu do 200 000, nie są aż tak uciążliwe, żeby rezygnować nawet z bardzo dalekich tras.
~matias5grzywi
Hatchback 2.5 ST 200 205KM 151kW
wedlug mnie auto naprawde warte swojej ceny! Gdy przed kupnem podjechalem do stacji diagnostycznej facet powiedzial ze to auto warte jest 4 tysiace, tak ale zwykle mondeo a to jest ST200 i jest warte duzo wiecej ;) naprawde warte swojej ceny na chwile obecna w granicach 10tys. i za te pieniadze mamy auto wygodne z duzym zapasem mocy - sportowa limuzyna za male pieniadze
~Ramirez87
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
Jakość wykonania niestety niska. Plastikowe materiały lubią trzeszczeć, zarówno na desce, jak i w okolicy foteli. Przy skórzanych obiciach jazda takim kilkunastoletnim samochodem może irytować (natomiast sama skóra bardzo wytrzymała). Blachy lubią w Fordach rdzewieć, w szczególności przy nadkolach, na progach i w dolnej okolicy drzwi. Przednie lampy z wiekiem żółkną.
~buberek
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Cena dobra porownujac np. vectre B ktora zreszta chciałem kupic . w oplu nawet bez awari mechanicznej wydałbym na naprawy blacharki drugie tyle , a mondeo ma fabryczna cienka konserwacje podwozia ,ma prawie 12 lat a rdzy nie znajde nawet z lupa.za ta kase nie znajdziemy tak komfortowego i nieazłego w sumie autka.
~Skati
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
za naprawdę niewielkie pieniądze stajemy się właścicielami dużego i naprawdę dobrego samochodu. ja za swój w bardzo dobrym stanie dałem 6.700 zł za 97 rocznik. samochod jest tańszy od opla vectry przy czym moim zdaniem jest lepszy. tańsze są chyba tylko koreańce. minusem są trochę drogie części.
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
10tys zł w 09-2007 za auto 1996 z wyposażeniem klima, podgrzewana szyba przednia, podgrzewane fotele z przebiegiem (pewnym) 163tys i sekwencyjną instalacją gazową. Gdzie bez problemu mogą jechać na wakacje 4 osoby z dużym bagażem w ogromnym bagażniku? Warto! Polecam
~Joe
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo dobra relacja jakości do ceny. Auto kupiłem 6 lat temu za 13,5 tys. zł od osoby prywatnej w Polsce. Wcześniej jeździło przez 6 alt w Holandii. Inwestycja w koła i gaz ok. 2 500 zł. Od tamtej pory auto przejechało 155 tys. bez większych awarii.
~Dariusz
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za naprawdę ale to naprawdę niewielką cenę tj. np. 4tyś zł. , możemy nabyć auto, które daje naprawdę wiele. Można znaleźć zadbane auto, z dobrym wyposażeniem jak np. z podgrzewanymi fotelami czy klimatyzacją.
~ziareks93
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za auto zapłaciłem 3500 zł. Przebieg 378tyś ale przynajmniej auto od pierwszego właściciela i serwisowane przez pierwsze 10 lat w ASO i przebieg pewny. Trafił mi się bardzo zadbany egzemplarz.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Hatchback
7,9
17,7
~Kainti
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Samochód można kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, części też są bardzo tanie. Jeżeli trafi się na mniej pordzewiałą sztukę, powinien jeszcze parę lat posłużyć.
Ford Mondeo II Hatchback