Lista ocen Ford Mondeo II Hatchback (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eMCsi
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
po przesiadce ze scorpio odczuwalnie mniej miejsca szczególnie z tyłu gdzie człowiek przeciętnego wzrostu 178cm dotyka głową podsufitki
~JAROSŁAW@STASpoczta.fm
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dla kierowcy ok ale dla osób z tyłu dużo miejsca nie ma a wcale wysoki nie jestem więc to za mną miejsca jest tak sobie ale to nie mój problem :)
~import racer
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
siedze wygodnie a mam prawie 190cm. regulacja wszystkiego w odpowiednim zakresie. mogło by być niżej, ale to już japońskie skrzywienie :)
~jjp
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
jak wyżej - razi brak schowka i nie wiem czemu pasażer nie ma możliwości regulacji wysokości fotela?! z tyłu przydałoby się może jeszcze z 5-10 dodatkowych cm.
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Duże auto, wygodne - co prawda siedzenia zbyt miękkie - ale tak kiedyś się konstruowało. Z tyłu nawet za wysokim kierowcą/pasażerem sporo miejsca na nogi.
~internauta
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Duży samochód to i dużo miejsca :)A tak na poważnie to bardzo komfortowy samochód tak z przodu jak i z tyłu miejsca jest dość
~Pablo_Rybnik
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
miejsca dla kazdego pod dostatkiem, ja nie narzekam. 4 osobowa rodzinka napewno sie pomiesci i komfortowo pojezdzi ;)
~karoolloo@o2.pl
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Pakowny dla mnie bajka z uwagi na małe dziecko 3 osoby na pokładzie i kupa gratów i zabawek,śmiało w trasę można jechać
~bolo1956
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
razem z żonką mamy luzu w nadmiarze,chociaż z uwagi na mój wzrost (199) osoba siadająca za mną,ma troszke problemów :)
~wójek
Hatchback 1.6 16V 95KM 70kW
Z przodu nie ma na co narzekac nawet w wersji z fabrycznym szyberdachem. Z tyłu wysokie osoby mają problemy z miejscem nad głową.
Ford Mondeo II Hatchback