Oceny Ford Mondeo II Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001

Najnowsze oceny Ford Mondeo II Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001

4,1
~Michał
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Mondeo MK2 ma bardzo dobre właściwości jezdne! Zawieszenie, które jest bardzo odporne na nasze drogi pod względem zużywania się poszczególnych elementów, doskonale trzyma się drogi! Dosyć znaczne przechyły na zakrętach przy większych prędkościach są zupełnie niegroźne! Auto na pewno nie wypadnie z drogi! W tym samochodzie zapomina się o wymianach sworzni, wahaczy, amortyzatorów, końcówek drążków! Zawieszenie w standardowym mondeo mk2 spokojnie...
~Skati
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
ogólnie samochód jest naprawdę dobry:). za śmieszne pieniądze otrzymujemy duży i wygodny samochód którym można naprawdę dużo przewieźć. nie zawiedzie w trasie:). stara konstrukcja silnika pozytywnie wpływa na żywotność. napewno też gorszej jakości paliwo mu nie straszne. ja leję tylko ropę ze stacji paliw bo odliczam podatek. średnio wychodzi mi 18 zł na 100 km:). na baku robię ponad 1200 km. taniej już nie będzie. chyba że skuterem albo...
~Kamilos
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód w naszej rodzinie od 2003 roku, przy 120 tys km realnego przebiegu do dzisiaj wystąpiło kilka usterek elektrycznych. Auto bardzo wygodne, duże, komfortowe, niedużo pali, w granicach 5-7 litrów... Nie jest to demon prędkości, ale daje rade. Jedyne co to zderzaki są chyba z tektury zrobione, a tak to nie ma sie do czego przyczepic za bardzo. Jak sie dba to sie odwdzieczy bezawaryjnoscia. Polecam!
4,1
~dbigdick
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
to auto jest wygodniejsze od wiejskich golfów lepiej wyposażone od audi i przede wszystkim jest tanie ja miałem pecha bo uszkodził mi sie silnik ale i tak kocham forda to tani dobrze wyposażony komfortowy samochód dla ludzi .to klasa w sobie jezdziełem róznymi samochodami i ford mondeo dla mnie patrząc na cenę jest najlepszy bmw e36 fajnie sie jeździ ale wyczyści ci portfel audi b4/b3 woź drabiniasty na dolach malo lba nie urwie
~yogi
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Auto kupilem w 2001 roku z przebiegiem 120 000 km-podobno.Teraz jest ponad 360 000.Bylo po dosc konkretnym dzwonie,tego sie nie da ukryc.Ale mimo to praktycznie tylko lalem paliwo i jezdzilem:-).Teraz jezdzi nim moj ojciec.I dalej daje rade,tylko juz troche bardziej drzy tapicerka i takie tam rozne drobiazgi.Nie wiem moze trzeba trafic na dobry model czy co ale nie sadzilem ze tym samochodem zrobie tyle kilometrow.Polecam
3,3
~1125marcin@wp.pl
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Ogółem samochód jest świetny do jazdy, elastyczny, wygodny lecz te usterki które wyskakują systematycznie doprowadzają do szału. Kupując Forda mondeo wesja GHIA ze skórą i klimatronikiem zakochałem się w nimniechciałem z niego wysiadać po czterech latach eksploatacji tak go znienawidziłem że gdyby nie to że wezma za niego kilka tysięcy najchętniej oddał bym go na złom i rozjechał czołgiem:)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
7,9
~kkaammiill 100-l
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
jak na pierwsze auto nieźle ! wiadomo chciało by sie cudo niezawodne! i dlatego 4 ! jak trzeba to jedzie , jeszcze nie zawiódł ! w mojej okolicy żadko spotykany 1,8 TD ! same bęzyniaki ! respekt na stacji bęzynowej i pytania , skąd go mam !
3,6
~maiku
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Gdyby tylko tak nie rdzewiał. Poza tym nie do zajechania.
3,5
~wojtek
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Duży, wygodny, niedrogi w zakupie i eksploatacji samochód, pod warunkiem dobrego stanu blachy. Trochę wolny.
~import racer
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
nie jest źle, ale mogło być lepiej. są lepsze auta w tej klasie. kiepski diesel. nie psuje sie póki co jakoś mocno
Ford Mondeo II Hatchback