Ocena kierowcy - Ford Mondeo II Hatchback

kkaammiill 100-l, 15 lat temu
Silnik 1.8 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Ford Mondeo II Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : mimo swojego przebiegu jest suchy ,czysty ! jak sie dba tak się ma ! wszystko likwiduje na bierząco !!!!
jak na pierwsze auto nieźle ! wiadomo chciało by sie cudo niezawodne! i dlatego 4 ! jak trzeba to jedzie , jeszcze nie zawiódł ! w mojej okolicy żadko spotykany 1,8 TD ! same bęzyniaki ! respekt na stacji bęzynowej i pytania , skąd go mam !
jak sie robi co trzeba ! jeżdzi jak trzeba ! narazie nie narzekam . wstawiłem mondkowi alufelgi 16" 40x225 nie jęczał !!!!!
zbyt długie przełożenie ! w dostawczynm Renault Trafic jest znacznie krótsze ! I w dostawczym !
jak wspomniałem ! mam równą drogę w okolicy i na alusach w zakręt 140 km/h i sie trzyma !
no nieźle !
dosyć szybko wszystko sie załacza , ale wczasie deszczu i pomimo wymianie filtra węglowego ,szyby po jakimś czasie parują . Nie podoba mi się !
mam 185 ! OK
radio można słuchać
jak spokojnie 6l , powyrzej 120 km/h wir, widać jak wskazówka opada ! jak na tą bude nieźle !
ujdzie !
przez rok wymieniłem tylko : -po zakupie oleje, paski, płyny wszystkie -uszczelki chłodniczki oleju (wyciekał) -podkładki przy pompie paliwowej (diesel wyciekał ) - WSZYSTKO CO WYMIENIAM TO NA ORGINAŁY ! DROŻEJ ALE ZAWSZE PASUJE !
w podróży niezawodny jak dla mnie!OK

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TD 90KM 66kW [l/100km]

6,6