Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mono@vp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak narazie nic mu nie dolega, ostatnio zapaliła sie kontrolka od AirBag, sygnalizująć 4 razy, co oznaczało bład napinaczów pasów bezpieczeństwa, usterkę łatwo usunąć, wyciagająć wtyczkę pod siedzeniem koloru żółtego czyszcząc i spinając spowrotem. UWAGA:WSZYSTKIE NAPRAWY ZWIĄZANE Z AIRBAG NALEŻY WYKONYWAĆ NA ODŁACZONYM AKUMULATORZE I PODŁANCZAC GO PO 30 MIN OD USUNIECIA USTERKI, W PRZECIWNYM RAZIE MOZE DOJŚĆ DO WYSTRZELENIA PODUSZEK (czego...
~Paszczak22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jestem złotą rączką, Model ma kilka swoich problemów jak np. spadająca linka ręcznego hamulca. Trochę pospawałem i już nie spada. Lusterko nie grzało wymieniłem płytę grzejną za 10 zł z allegro i już grzeje. Nie grzała szyba przednia to poprawiłem złączki i już grzeje. Regulacja wysokości położenia świateł nie działa ale nawet nie chce mi się jej naprawiać. Każdy model ma jakieś swoje bolączki, ale ważne, że można jej naprawić przy pomocy...
~Franek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak an ten przebieg super (poprzednik zregenerował turbinę i dbał o niego (pomimo że auto jeździło jako auto budowlańca na trasie toruń berlin ) kilometry narobił w trasie wiec nie było katowane i chyba to jest najwazniejsze choc powiem szczerze ze wyglad był sredni ale nie tego szukałem ... tylko silnego ekonomicznego auta jak ktos chce miec ogiera nich kupi porsche ja chcialem woła i mam :)
~zakochany w mondeo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Od miesiąca cieknie waku pompa, na razie dolewam oleju ale już jestem umówiony u mechanika. Elektryczne szyby padły. W tym roku zaczęły gnić tylne nadkola. Urwał się jeden zawias od schowka po stronie pasażera i podczas jazdy mocniej trzeszczy niż zwykle. Auto ma 14 lat, więc jak dla mnie to jest to samochód bezawaryjny
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
daje doskonale choc jak narazie nie mogę napisac z byt wiele za krótko go mam. jak do tej pory nie miełem jakiś większych wkurzających drobiazgów do naprawy.Porównując z Passatem to o niebo lepiej,tam co chwile było coś a to zaróweczka a to czujnik ech...
~agarti
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
No więc co roku na wiosnę mam ten sam problem ze stukami w zawieszeniu, okazuje się że to drążek stabilizatora za 40 PLN. Jest kilka jeszcze innych niedoróbek po latach eksploatacji ale nie wymieniam. Samochód działa, jeździ to lepiej nie ruszać.
~jacke23
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Auto mam od miesiąca i niewiele moge powiedziec tyle że mnie miło zaskoczylo pracą silnika chodzi cicho i w miarę dynamicznie jak na tę moc (9o) Skrzyynia biegów dobrze pracuje bez porzteby zmieniania biegów zbyt często.
~reb
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niestety ale po 13 latach dają znać o sobie drobne mankamenty typu światła, tylnia wycieraczka, zamek centralny itakie pierdoły. Ale wszystko jest do zrobienia, tylko nikomu się nie chce.
~marcin0306
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
U mnie poszlo ABS i nie wiem co jest nie tak oraz centralny zamek z pilota sie nie owtiera i tyle.Jak by ktos wiedzial co jest przyczyna to niech napisze na opiniach lub mi na e-mail Dzieki :)
~krimen
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
spadły przewody od pompy spryskiwacza,duży warsztat serwisowy oddał auto po wymianie pasków ze żle ustawionym zapłonem(dymił na niebiesko icięzko palił rano)kosztowało mnie50zl w innym warsztacie..
Ford Mondeo II Kombi