Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paszczak22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jedyny minus to brak uchwytów na kubek dla kierowcy w czasie jazdy. Poza tym nie narzekam. Bagażnik super. Jadąc z dzieckiem na weekend do teściów po spakowaniu bagaży zasuwam roletę bagażnika i nie widać, żeby to była większa wyprawa. W twingo musiałem mieś pasażera na bocznym siedzeniu w postaci kilku torebek.
~Jaroslaw82
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ogromna przestrzeń- 560l bagażnika i masa miejsca na kolana. Porównywałem z Fordem Galaxy- Mondeo przegrywa tylko i wyłącznie pod względem ilości miejsca nad głową- ale to wada tylko dla osób jeżdżących w kapeluszach. Komfort i precyzja prowadzenia znacznie lepsza od \"wysokich nadmuchanych\" samochodów.
~Jaroslaw82
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Niezwykle przestronny, wręcz bezkonkurencyjny- w swojej klasie jeden z najlepszych. Bije na głowę większość wanów pod względem przestrzeni na nogi i wielkości bagażnika (560litrów)- w wany wygrywają tylko pod względem miejsca nad głową- ale to zaleta dla tych, którzy jeżdżą w kapeluszach.
~agarti
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Można wyjechać na wakacje z całą rodziną, można wyremontować lub wykończyć mieszkanie. Rewelacja, wchodzą 4 skrzydła drzwi z ościeżnicami i się klapka zamyka. Gorzej z lodówką o wysokości 180 cm niestety nie da się jej w pełni zamknąć. Jeśli chodzi o meble powyżej 2.3 m to niestety będą wystawać.
~Marshall
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tylko dobrze, bo z tyłu jest mało miejsca (mam 191 cm wzrostu). MOja żona też jest wysoka (181) i narzeka, że z tyłu jest zbyt mało miejsca. Za to bagażnik, to wan! Mam małe dziecko (wanienki, wózek, torby - nawet najmniejszy wypad to wielka wyprawa). To auto, to prawdziwe auto rodzinne.
~Dom
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Po układzie jezdnym największa zaleta tego samochodu. Miejsca dla pasażerów i kierowcy jest bardzo dużo. W moim kombi nigdy nie miałem kłopotu z załadowaniem wszystkiego dla mojej rodziny. Bagażnik jest przepastny. Mieściły się wózek, rowerek, wędki, moc bagaży, 2 koty itd. Funkcjonalność 10.
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
z przodu spoko dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. z tyłu już ciut za malo,biorąc pod uwagę gabaryty auta no mogło by byc lepiej.w moim poprzednim aucie (passat) było o niebo więcej ale jak ktoś ma małe dziecko dzieci to na pewno będzie zadowolony jak ja
~sokal
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
moja rodzinka tzn. ja,zona, trojka dzieci i pelen bagaznik rzeczy+ narty na dachu i 2tygodnie wakacji w Tatrach, powiem szczerze, ze wiekszosci rzeczy nawet nie bylo potrzeby wyjmowac, jezdzily spokojnie pod roleta i nie przeszkadzaly
~Mowad
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W aucie tych gabarytów można by było się spodziewać więcej miejsca dla kierowcy. Ale pasażerowie mają wystarczająco dużo przestrzeni, żeby podróżować komfortowo, zarówno ci z przodu jak i z tyłu.
~slawek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
No fafarafa. Każdy pasażer który jechł z tyłu I raz mówił zdanie podobnie brzmiące \" ty k.... jak tu jest dużo miejsca!\" :)(oczywiście przy 4 jest doskonale przy 5 już tylko daje radę i tak max do 250 km.)
Ford Mondeo II Kombi