Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mysiak20
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
auto na 5+ jak kazdy ma swoje wady i zalety jesli sie o niego dba to smialo mozna ruszac nim w dalsza trase bez zastanowienia. ja swojego mondziaka kupilem w 2011 za 4300zl po wszystkich naprawach i wymianach ktore u mnie przeszedl przez 10 miesiecy kosztowal mnie 9300.nie jeden powie ze glupi jestm bo pcham w niego kase ale pokazcie mi auto ktore bedzie tak przygotowane do bezpiecznej jazdy jak on. Za 10 000 nie kupi nikt samochodu w takim...
~Paszczak22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie wyobrażam sobie lepszego samochodu za 3600zł. Jeżdżę nim dwa lata i tylko wymieniam opony, olej, filtry i świece, a i też nie zawsze regularnie, ale tan samochód nie jest wymagający. Gdyby nie korozja nie myślałbym o zmianie na nowszy.
~Franek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
auto z tego roku z przebiegiem ponizej 300 tys kupiłem za 4,5 tys zł opłacało się !!! i polecam wszystkim ( hehe klima była zasyfiała ale 220 zł i wszystko zrobione a podobno wg mechanika nie była używana przez min 5 lat wiec turbina jest ok:))
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mondeo z 2000r w wersji GHIA z pełnym wyposażeniem w raz ze skórą za 10.000zł? nie można lepiej trafic.Auto dobrze wygląda mało pali jest obszerne, ceny części tanie, saamochód mało kradziony cóż chcec więcej
~!
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Za tą cenę otrzymujecie naprawdę dobry, duży i w miarę bezawaryjny samochód(wystarczy poszukać zadbanego egzemplarza)!Przez rok przejechałem 50tys i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na ten samochód!
~brzoza_83@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
1300 euro z opłatami, dwa lata temu za niezawodne (j.w.),wygodne (klima,elektryczne siedzenia,radio cd)i bezpieczne(2xairbag,abs) auto z 99' to chyba okazja!
~MK_gw
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Tutaj dobrzem wygoda, dużo elektryki, prostota wykonania mechanizmów i dostępność częsci, Dobre wykończenie i nowoczesny wygląd w środku.
~xcichy2@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Posiadam wersje GHIA więc jest bogato wyposażony, prowadzi się super! Samochód godny polecenia, jest duży , wygodny i to za małe pieniądze.
~Mowad
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ceny są niewygórowane jak za tak wyposażone samochody, ale niestety nie wzięło się to z kosmosu. Są tanie bo awaryjne.
~marcinasss82
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ja kupiłem go za 5,900zł w 2012 marzec. Jak na swój wiek to całkiem nieduże pieniądze a samochód sprawuje się dobrze.
Ford Mondeo II Kombi