Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek HH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak to diesel. Niektórzy je lubią inni nie. Ja bardzo lubie więc dla mnie spoko. Jak już się rozgrzeje to prawie jak benzyna, żadnych drgań.
~Mowad
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Wyciszenie silnika jest niezłe, ale pozostałe hałasy przedostają się do wnętrza, hałasuje wiatr i słychać głośną pracę zawieszenia.
~Dom
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bez zarzutów. Żony wujek z Niemiec śmigający mercem był pod wrażeniem nie za głośnej pracy silnika jak na diesla.
~mat13
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jeśli chodzi o miasto, to po prostu słychać mruczenie silnika.. jednak na trasie powyżej 130 zaczyna być głośny..
~Jaroslaw82
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Fsbrycznie- dobre. Po moich modyfikacjach (drzwi, podłoga obklejone matami) doskonałe
~niwkacity@gmail.com
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Konstruktorzy zadbali o wyciszenie bolidu,ale o wyciszenie babska na fotelu obok już chyba mniej;)
~brzoza_83@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jest ok, nic nie świszczy ponad miarę, a dieselek pracuje cicho i o dziwo bardzo przyjemnie.
~KubuŚ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na diesla TD wyciszenie jest znakomite , dzwieki zaczynaja do nas dochodzic powyzej 130 km/h
~matgolab@gmail.com
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Moim zdaniem jest ok. Jedynie na wysokich obrotach \"wycie\" jest troszkę uciążliwe..
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
7,6
~slawek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
No jak na starego typu diesla to w środku jest fantastycznie cicho do ok 3000 obr/min.
Ford Mondeo II Kombi