Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 TD 90KM 66kW 1996-2001 (59) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek HH
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bardzo mocna strona mojego modelu. Miasto na poziomie 6-6,5 litra na 100. Trasa ok 5,5l/100. Przy normalnej, spokojnej jeździe nie ma opcji, aby tyle nie palił. Tak czy tak głównie od stylu jazdy zależy.
~Mondeo 2000r
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na wymiary auta spalanie świetne, najnizszy wynik to 4.5l na trasie Wrocław - Mielno (bardzo pusta droga ale wcale nie emerycka jazda). Miasto Wrocław 7l/100km
~Sylwek
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Renault 1.9 dti paliło mi duuużo mniej na tych samych trasach ale i masę i wnętrze miało mniejsze W Wawie jazda dom-praca-dom - Reńka 6.1 l/100km Ford 8.6 l/100km
~arturex
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Spalanie jest bardzo zróżnicowane od 5,2l w trasie 90kl,do 9,5l na krótkich odcinkach.Silnik przepali bio100 i nic mu się nie stanie.Najważniejsze ceny napraw są w rozsądnych cenach.
~KubuŚ
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
W trasie spalil mi przy predkosciach rzedu 120 km/h i energicznych (o ile tak to mozna nazwac ) przyspieszeniach 6 litrow w trasie litr wiecej (wszystko przy wlaczonej klimie)
~mono@vp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Misato 8 jak nic, zimą potrafi 9 zjeść Trasa 6 ale jak się postaramy to zejdziemy na 5,3-5,5 Ceny w ASO tragiczne dlatego naprawiam u garażowców a jest co robić ;/
~sokal
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
srednio 6,5l. jak na ta mase jest ok! Raz na autostradzie u naszych zach.sasiadow oklo 9l przy wlaczonej klimie i ostrej jezdzie tzn srednio okolo160 a udalo sie mi go ujnac do 190
~jacolino
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
zużycie opisałem wyżej, naprawy? jedyne co odbiega od normy to klocki tylne za 165zł bo mają jakieś blaszki, można założyć bez blaszek ale strasznie tłuką
~tango_mustang
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ceny części zarówno oryginalnych jak i zamienników ogólnie dostępny w rozsądnych cenach. Spalanie zadowalające przy takich gabarytach i funkcjonalności.
~matgolab@gmail.com
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Jak na samochód który waży 1500 kg, jest długi i dość szeroki oraz zważywszy, że to stara generacja silnika to spalanie jest bardziej niż zadowalające..
Ford Mondeo II Kombi